Paylaş

Facebook sayfalar bende yok çıkmıyor. Facebook’un ayarlar alanında bulunan Sayfalar sekmesi sizin hesabınızda görünmüyorsa nedenini birlikte kontrol edeceğiz.

Facebook sosyal medya uygulamaları içerisinde en fazla kullanıcıya sahip olan platformdur. Grupların, sayfaların ve etkinliklerin oluşturulduğu sosyal medya ağında kitle sürekli artmaktadır. Hele de 2019 yılı itibariyle hesaplara dahil edilen yeniliklerle beraber kullanıcılar uygulamada daha fazla vakit geçirmeye başladılar. Artık her isteyen kişi sayfasını bir bilgisayar olmadan telefonlarından kendilerini de oluşturabilmektedir. Bu zamana kadar hesapta kaç tane sayfa oluşturulmuş bunları görüp silebilir ya da üzerinde düzenleme sağlayabilmektedir. Ayarlar için Sayfalar sekmesine girerek bu alandan gereken işlemleri yapabiliyorsunuz. Çoğu Facebook kullanıcısı ayarların içerisindeki sayfalar alanına girmek istediklerinde ilgili ekranda var olması gereken sekmenin çıkmadığını bildirmektedir. Aynı sorunu yaşayanların tamamının problemlerine çözüm olabilmek adına gereken araştırmaları yapmış bulunuyoruz.

Facebook sayfalar bende yok çıkmıyor

Facebook sayfalar benim hesabımda görünmüyor, facebook sayfalar görünmüyor, facebook sayfalar nerede, facebook sayfalar çıkmıyor, facebook sayfalar yok, facebook sayfalar alanına girmek istiyorum ancak benim hesabımda görünmüyor. Facebook üzerinde yapacağınız bu ayarların gözden geçirilebilmesi için gerekli tüm araştırmalarımızı bitirmiş bulunuyoruz. Bazen hesaplarda özelliğin fazla kullanılmasından kaynaklı kısıtlamalar alınabilmektedir. Ondan dolayı da bazı özellikler pasifleşebilmektedir. Çözüme ilişkin kontrolleri yapabilmeniz adına da gerekenleri yazımızda dökmüş bulunuyoruz.

Facebook sayfalar bölümü yok

Facebook hesabına giriş yaptıktan sonra açtığınız ekranın sağ alt alanında üst üste çizgilerin olduğu bir alan göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra gelen ekrandaki bilgileri aşağıya doğru kaydırmanız halinde Sayfalar sekmesi karşınıza olması lazım. Yoksa nedenleri;

Facebook sayfalar bende yok çıkmıyor, facebook sayfalar nerede, facebook sayfalar yok, facebook sayfaları bulamıyorum, facebook sayfaları göremiyorum, facebook sayfalar çıkmıyor
  • Uygulama da farklı bir özelliğin oldukça fazla kullanılmasından dolayı kısıtlama getirilmiş olabilir.
  • Ya da sayfalar bölümü anlık sunucu kaynaklı hatadan dolayı bu ekranda çıkmıyordur.
  • Sunucu ya da kısıtlamadan kaynaklı sorun yok ise uygulamanın giriş şifresini biliyorsanız uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Farklı bir telefondan hesabınıza giriş yapmayı deneyelim. Sorun hiçbir şekilde gitmiyorsa Facebook yetkililerine durumu belirten sorun bildirisi sağlamanız yeterliliğini koruyacaktır.
Facebook sayfalar bende yok çıkmıyor, facebook sayfalar nerede, facebook sayfalar yok, facebook sayfaları bulamıyorum, facebook sayfaları göremiyorum, facebook sayfalar çıkmıyor

Facebook sayfalar bende yok çıkmıyor problemi için araştırma sağlayanlara özel yapılması gereken muhtemel ayarlardan bahsetmiş bulunuyoruz. Olur da sizin de ekstradan eklemek istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here