Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook sayfa ayarları nerede ve bulamıyorum diyenlere özel işlem aşamalarının nereden sağlanacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Facebook hesabında gruplar ve sayfaların sayısının günden güne artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Buna neden olan etkenlerden birisi de instagram hesaplarında reklam vermek için Facebook hesabında bir sayfanızın olması gereklidir. Lakin bir çok kullanıcı Facebook sayfa ayarları nerede ve bulamıyorum demektedir.

Yaşanan sorunun önüne geçmek ve sayfanızın ayarlar alanına erişimin rahat bir şekilde sağlanabilmesi için var olan işlem detaylarını nereden kontrol edeceğinizi bildireceğiz. Aslında uygulama güncellemeden önce sayfanızın ana ekranına geldiğinizde sağ üst alanda bulunan ‘’Ayarlar’’ kısmına tıklamanızla birlikte işlemlerinizi bitirebiliyordunuz. Fakat güncelleme sonrasında çoğu kullanıcı bu alanı göremediği için sayfasıyla ilgili işlemleri rahat bir şekilde sağlayamamaktadır.

Facebook sayfa ayarları nerede ve bulamıyorum

Facebook sayfa ayarları nerede

Facebook sayfa ayarları nerede olduğu konusunda vereceğimiz bilgilerle birlikte sizleri aydınlatacağız. Bu alana birden fazla yöntem ile ulaşabilmek mümkündür. Lakin biz size en kolay yöntemine ne olduğunu görsel ve yazılı bir şekilde bildireceğiz.

İşlemlerin sağlanabilmesi için öncelikle tarayıcınızdan Facebook hesabınıza girip oradan da sayfanın olduğu alana gelin. Ve ardından ekstra bir sayfa daha açıp arama bölümüne businees facebook yazdıktan sonra enter tuşuna basıp aramalarda ilk gelen seçeneğe dokunmanız gerekmektedir.

Businees Facebook alanına girişinizi yaptıktan sonra gelen sayfanın sol tarafına baktığınızda ‘’Ayarlar’’ seçeneğini görmeniz gereklidir. Onun üzerine tıklamanızla birlikte sayfa sizi farklı bir alana yönlendirilecektir. Bu alandan ise ‘’Sayfa ayarları’’ seçeneğine dokunmanız durumunda işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Devreye alacağınız işlemleri bir iki kere tekrar ettiğinde aslında sayfa ayarlarına ne kadar rahat bir şekilde ulaşım sağlandığını görebilirsiniz.

Facebook sayfa ayarları bulamıyorum

Facebook sayfa ayarları bulamıyorum sorunu ile alakalı olarak belirtilen işlemlerinizi devreye almanızla birlikte aşamaları bitirmiş olacaksınız. Farklı yöntemler olsa da en doğru ve sağlıklı yöntem budur. Çünkü ilgili alana ne kadar fazla girerseniz reklam kontrollerinize de bir o kadar alışmış olursunuz.

Facebook businees alanına arada sırada girip ödemelerinizle ilgili sorun var mı? Kitle ayarları, ödeme yönteminin değişimi alanlarını da gözden geçirerek kendinizi bu alana daha fazla alıştırabilirsiniz. Facebook ile alakalı sormak ya da eklemek istediğiniz farklı noktalar olması durumunda bize bunu yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Facebook sayfa ayarları nerede ve bulamıyorum
Önceki İçerikFacebook sayfama instagram ekleme ve bağlama
Sonraki İçerikSniper Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here