Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook reklam hesabı kısıtlandı ve değerlendirme formu noktasındaki araştırmalarınızı sizinle paylaşacağız.

Facebook hesabınızda verilen reklamlarınızda bazen sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İnstagram’da reklam vermek istiyorsanız Facebook platformunu kullanmak zorunluluğunuz bulunmaktadır. Çünkü instagram Facebook’un bir işletmesidir. Facebook reklam hesabı kısıtlandı ve değerlendirme formu için ise izleyeceğiniz çözüm yollarını sizlere sunarak sorununuzu çözüme kavuşturacağız.

Facebook ünlü firmaların reklam vermiş olduğu popüler bir sosyal medya platformudur. Nitekim sizde kendi reklamınızı ya da şirketinizin reklamını yapabilmek için bu platformu tercih edebiliyorsunuzdur. Bu zamana kadar reklam veriyorken bir anda reklamlarınızın kısıtlanması ister istemez sorun yaşamanıza neden olacaktır.

Facebook reklam hesabı kısıtlandı ve değerlendirme formu

Facebook reklam hesabı kısıtlandı

Facebook reklam hesabı kısıtlandı ve bu kısıtlamanın haksız olduğunu düşünüyorsanız ilgili ayarları gözden geçireceğiz. Doğru bir form ile yapılan kısıtlamaya itiraz hakkınız bulunmaktadır. Böylelikle kısıtlanan hesabınızın yeniden faal hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kısıtlanan reklam hesabıyla alakalı en doğru formun hangisi olduğuna dair kapsamlı bir araştırma sağlamış bulunuyoruz. Vereceğimiz bilgiler ışığında sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabileceksiniz.

İlk olarak işlemleri bir bilgisayar üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bilgisayarınızı açtıktan sonra Facebook hesabınıza giriş işlemi sağlayın. Ve ardından tarayıcınızın arama bölümüne https://business.facebook.com/help/contact/2026068680760273 bu linki yapıştırın. Karşınıza gelen ekranda reklam hesabınızı seçelim.

Ardından alt taraftaki seçeneklerin içerisinde size en uygun olan seçeneği seçip ilerleme sağlamanız gerekiyor. Bu ilerleme sonrasında Facebook destek ekibi kontrollerin gerçekleştirmesini sağlayıp destek gelen kutunuza bilgi mesajı gönderecektir. Gelen bilgi mesajına yönelik ayarlarınızı işleme alabilirsiniz.

Facebook reklam değerlendirme formu

Facebook reklam hesabı kısıtlandı ve değerlendirme formu

Facebook reklam değerlendirme formu için yukarıda sizinle paylaşmış olduğumuz form üzerinden işlem sağlayabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz ayarlar sonucunda Facebook sizlere olumlu yada olumsuz geri dönüş sağlayacaktır. Facebook uygulamasındaki reklamlarınızın kısıtlanması halinde instagram alanında vermiş olduğunuz reklamlarda da sorun yaşamanıza neden olacaktır.

Bu hususta eklemek istediğiniz bir yer ya da sormak istediğiniz farklı bir konu olur ise bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here