Paylaş

Facebook profilimdeki gönderiyi hemen bulma. Facebook profil alanınızda yayınlamış olduğunuz gönderiler birini hemen bulmanız için gereken bilgiler haberimizde.

Facebook eskiye dayalı bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulamayı ilk çıktığı günden bu zamana kadar kullanıyorsanız haliyle paylaşımlarınız da bir o kadar fazladır. Kendi profil alanınızda yaptığınız paylaşımları belli zaman sonra birikmektedir. Eskiye dair bir gönderiyi bulmak içinse hesabınıza giriş yapıp profilinize gelerek sayfayı aşağıya doğru kaydırmaktadır. Sağlanan bu işlem haliyle çok fazla zaman almaktadır. Çektiğimiz resimleri, videoları ya da yazdığımız yazıların paylaşıldığı Facebook hesaplarında istediğimiz bir gönderiyi hemen bulmak oldukça zordur. Facebook yetkilileri de bunu düşünmüş olacak ki profilinde ara seçeneğini hesaplara getirmiştir. Yani siz kendi profiliniz içerisinde paylaşım yapmış olduğunuz bir gönderiyi bulmak istiyorsanız artık bunu saatlerce arama yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Ayarlarımızı nasıl işleme koyacağımızı ise birlikte kontrol ederek tamamlamış olacağız.

Facebook profilimdeki gönderiyi hemen bulma

Facebook profilde ara nerede, facebook profilimdeki gönderiyi nasıl bulurum, facebook profilimdeki paylaşımı bulma, facebook profilde ara bende yok, facebook profilde ara özelliği neden görünmüyor, facebook hesabımda profilde ara seçeneği bende çıkmıyor. Facebook kullanımı daha kolay hale getirilmektedir. İçerisine getirilen yeniliklerle beraber tüm her şeyi anında bulabilmeniz için ayarlar alanında yenilikler gidilmektedir.

Facebook profilde ara

Günlük hayatta çektiğimiz resimleri, videoları ya da kendimize özgü yazılarımızı Facebook hesaplarımızda yayınlamakta. Arkadaşlarımızla çektiğimiz resimleri de aynı şekilde yayınlamasını sağlıyoruz. Yayınlanan gönderilerin üzerine de gerekli notlar ekleyip görselin sizin için ne anlam ifade ettiğini de yazabiliyorsunuz.

Facebook profilimdeki gönderiyi hemen bulma, facebook profilde ara nerede, facebook profilde ara çıkmıyor, facebook profildeki paylaşımı anında bulma, facebook profilde ara, facebook profilde ara gözükmüyor
  • Belli bir zaman sonra istediğiniz gönderiyi hemen bulmak istiyorsanız artık uzun uzadıya aramanıza gerek bulunmuyor.
  • İlk olarak uygulamaya girişimizi gerçekleştirerek profil alanına geliyoruz.
  • Profil adınızın altında bulunan hikaye eklenin hemen sağ tarafındaki (…) çizgili bölmeye tıklıyoruz.
  • Profilde ara seçeneği hemen karşınızda belirecektir. Buraya tıklayıp arama sağladığınız bölüme gönderi adınızı yazmanız halinde aratırsanız anında gönderiye ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Ama profilde ara kısmı sizde çıkmıyorsa bununla alakalı uygulamayı güncellemeniz gerekiyor.
  • Güncel olmadığı için özellik hesaplara dahil edilmemiş olabilir.
  • Güncellemeler sonrasında da hala aynı sorun varsa şifre bilgilerinizi biliyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme sağlamanız yeterlidir.
  • Yine olmaz ise facebook’a sorun bildirerek ilgili problemin Facebook yetkilileri tarafından incelemesini isteyebilirsiniz.
Facebook profilimdeki gönderiyi hemen bulma, facebook profilde ara nerede, facebook profilde ara çıkmıyor, facebook profildeki paylaşımı anında bulma, facebook profilde ara, facebook profilde ara gözükmüyor

Gerçekleştirilen işlemlerle beraber Facebook profilimdeki gönderiyi hemen bulma sorunumuz da artık tamamen kalkmış olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here