Paylaş

Facebook profile çerçeve ekleme koyma. Facebook uygulamasında profil resminize çerçeve ekleyebilmek için yapılacak ayarlardan bahsedeceğiz.

Facebook uzun yıllardır hayatımızda olan sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. İlk zamanlarda her ne kadar gençlere hitap etse de artık yaşlı kesiminde facebook kullandığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Facebook dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olduğu için yapılan her yeni işlem bir anda herkes tarafından kullanılmaya başlanmaktadır. Son dönemlerde de uygulamada profil resmine çerçeve ekleyen bir çok arkadaşımız ya da akrabamızı görebilmek mümkündür. Eğer facebook’ta yeniyseniz eminim bu işlemin nasıl ve nereden olduğuna dair bilgileri bilmiyorsunuzdur. Bu gayet normal bir durum olduğu için konunun incelemesini sağladık. Beraber yapacağımız ayarlar ışığında sizlerde profil resminize artık çerçeve ekleyerek daha görsel bir hale getirebilirsiniz.

Facebook profile çerçeve ekleme koyma

Facebook çerçeve ekleme nasıl yapılır, facebook çerçeve nereden eklenir, facebook çerçeve koyma, facebook profil resmime çerçeve nasıl koyabilirim, facebook hesabında çerçeve ekleme yapamıyorum, facebook çerçeve koymak için ne yapmam lazım. Uygulamaya her geçen gün yeni bir özellik getirilmesindeki en büyük etken yeni sosyal medya uygulamaların çıkışıyla alakalıdır. Ancak bunlara öncülük eden uygulamalardan birisi ise hiç tartışmasız Facebook uygulamasıdır.

Facebook çerçeve eklenmiyor

Facebook profil resminize çerçeve ekleyebilmek için yapılması gereken ilk işlem uygulamanın içerisine giriş gerçekleştirmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil alanına geliyoruz. Sonrasında kendi resminizin olduğu alana tıkladığınız da;

Facebook profile çerçeve ekleme koyma, facebook çerçeve ekleme, facebook çerçeve eklenmiyor, facebook çerçeve koyulmuyor, facebook çerçeve nasıl koyulur, facebook çerçeve ayarı

  • ‘’Profil resmi veya video seç’’ onun altında da hemen ‘’Çerçeve ekle’’ butonu bulunmaktadır.
  • Çerçeve ekle dedikten sonra karşınıza gelen ekran içerisinde size uygun olan çerçeveyi bu alandan eklemesini sağlayabilirsiniz.
  • Hangisi sizin resminize uyarlılık gösteriyorsa bu eklemeyi sağlayabilirsiniz.
  • Ekleme işlemleri sonrasında hata ile karşı karşıya kalırsanız internet bağlantısını kontrol ederek uygulama şifresini biliyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlamanız gereklidir.
  • Bu ayarlar sonrasında çerçeve ekleme işlemleri başarılı bir şekilde sonuç getirecektir.

Facebook profile çerçeve ekleme koyma işlem aşamalarını belirtilen şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayarları yaptıktan sonra bir problem ile karşı karşıya kalırsanız bunu bize direk yorum alanından belirtebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim. Haricinde hazırladığımız Facebook en fazla kaç kişiye mesaj gönderebilirim yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Facebook profile çerçeve ekleme koyma, facebook çerçeve ekleme, facebook çerçeve eklenmiyor, facebook çerçeve koyulmuyor, facebook çerçeve nasıl koyulur, facebook çerçeve ayarı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here