Paylaş

Facebook profile biyografi ekleyemiyorum. Facebook hesabında biyografi eklemek için yapılacak işlemleri beraber incelemesini gerçekleştireceğiz.

Sosyal medyanın tüm uygulamalarında biyografi yani kendi yaşam öykünüzü belirteceğiniz bir alan bulunmaktadır. Facebook dünya geneline baktığımız da sosyal medya alanın en çok kullanıcı kitlesine sahip uygulamalardan birisidir. Geçmişten günümüze popülerliğini hiç kaybetmeden devamlı giriş gerçekleştirilen platformdur. Bunun nedeni ise uygulamaya getirilen yeniliklerdir. Tüm alanda her türlü ihtiyacınızı karşılamakta olan facebook hesabını artık günümüzde yaşlı kesimde kullanmaktadır. İlk çıktığı dönemlerde genel olarak genç kesime hitap eden Facebook getirdiği özellik ve sunduğu kolaylıkla yaşlı kesiminde kullanmasına imkan sağladı. Sosyal medya üzerinde tanımadığını kişilere istek gönderimi yaparak o kişilerle muhabbetinizi koyulaştırabiliyorsunuz. Facebook üzerinden de ayarlarınızı bu doğrultuda ilerletmektesiniz. Gerçek hayattaki kişileri zaten eklemektesiniz ama başka kişiler sizin hakkınız da ön bilgiye sahip olması için biyografi alanına ekleme sağlayabilirsiniz.

Facebook profile biyografi ekleyemiyorum

Facebook biyografi ekleme, facebook profile biyografi oluşturma, facebook biyografi ayarları, facebook biyografi ekleme nasıl yapılır, facebook biyografi eklenmiyor, facebook biyografi nasıl eklenir, facebook profile biyografi nereden eklenir. Uygulama içine yaşantınızla ilgili bilgileri kısaca ekleme yapabilmeniz için biyografi alanı bulunmaktadır. Bu alana 101 karakterli bir yazının eklemesini sağlayabilirsiniz.

Facebook biyografi koyamıyorum

Facebook profil alanına sizi mutlu eden kelimeyi ya da yaşam öykünüz ile alakalı bilgi ekleyebilmek için biyografi kısmını kullanabilirsiniz. Bu alan diğer uygulamalarda da mevcut olsa da genel olarak instagram uygulamasında daha popüler bir şekilde kullanım gerçekleştirilmektedir.

Facebook üzerinde de tanımadığınız birine tanışmak amaçlı istek göndermeden önce kendi hakkında bilgileri biyografi kısmına bakarak öğrendikten sonra gönderim sağlamaktayız. Size de istek gönderimi yapılmadan önce hakkınız da ön bilgiye sahip olabilmeleri için biyografi kısmına ekleme sağlayabilirsiniz.

Facebook profile biyografi ekleyemiyorum, facebook biyografi eklenmiyor, facebook biyografi ekleme, facebook profile biyografi koyma, facebook biyografi nasıl eklenir, facebook biyografi yazma

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil ekranına geliyorsunuz. Profil alanına geldikten sonra ‘’Biyografi ekle’’ butonuna tıklıyoruz. 101 karakter olmak üzere sizi tanıtan ön bir yazı yazarak kaydet butonuna tıklamanız yeterlidir.

Yapılan ayarlar sonrasında artık profil alanında biyografinizin görüldüğünü sizlerde şahit olabilirsiniz. Eğer olmadıysa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme gerçekleştirelim. Herkesin görmesini istemiyorsanız sol üst alanda bu kısmı da düzenleyebilmek mümkündür.

Ayarlarımızla birlikte facebook profile biyografi ekleyemiyorum diye iletmiş olduğunuz işlemlerin çözümüne yönelik ayarları sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Bu hususta aklınıza takılan bir yer ya da karşılaştığınız bir sorun olursa bize durumu yorum kısmından iletebilirsiniz. Dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Facebook hikayeme gif koyamıyorum olmuyor adlı yazımıza bakabilirsiniz.

Facebook profile biyografi ekleyemiyorum, facebook biyografi eklenmiyor, facebook biyografi ekleme, facebook profile biyografi koyma, facebook biyografi nasıl eklenir, facebook biyografi yazma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here