Paylaş

Facebook profil beğenilerim yorumlarım görünmesin. Facebook hesabında profil resminize yapılan beğeni ve yorumları görünmemesi için çözüm haberimizde.

Facebook üzerinde sürekli olarak resim, video ve başkalarının yapmış oldukları paylaşımları hesabımızda paylaşım sağlamaktayız. Hesabımızda yaptığımız paylaşımların dışında en önemli olan işlemlerden birisi ise profil resmimizdir. Arkadaşlarımız bizleri koymuş olduğumuz profil resimleri sayesinde tanımaktadır. Dolayısıyla bu alana koymuş olduğumuz resimleri özen göstererek seçip en sevdiğimiz resimlerden birisini koymaktayız. Elbette profil resmine de diğer yaptığımız paylaşımlarda olduğu gibi beğeni ve yorum yapılabilmektedir. Ama bu beğeni ve yorumların kimler tarafından görülmesini istiyorsanız bunu belirlemek sizin elinizdedir. Yani beğenilerinizin başkaları tarafından görülmesi sizlere rahatsızlık verebilir. Hele de sizinle arkadaş olmayan kişilerin hesabınızı ziyaret ettiğinde profile yapılan yorumu ya da beğeniyi görmesi arkadaşlarınıza da ulaşmasına imkan sağlayabilmektedir.

Facebook profil beğenilerim yorumlarım görünmesin

Facebook profil beğeni görünmesin, facebook profil beğenim başkalarına görülmesin, facebook profil beğenimi gizlemek istiyorum, facebook hesabımda profil resmime yapılan yorumu nasıl gizleyebilirim, facebook profil fotoğrafıma yapılan beğeninin gözükmemesi için izleyeceğim yollar. Bu ve benzeri tüm işlem detaylarına bağlı olacak şekilde ayarların gözden geçirilebilmesi için işlem aşamalarından bahsedeceğiz. Gerekli ayarları yaptıktan sonra bundan sonrasın profile ne kadar beğeni gelirse gelsin ya da ne kadar yorum gelirse gelsin gönül rahatlığı ile bakıp cevap verebilirsiniz.

Facebook profil beğenilerim gözükmesin

Facebook topluluk kurallarına yani kullanıcıların gizliliğine önem veren bir platformdur. Kendisini bu alanda fazlaca geliştirmesinden ötürü şuanda tüm herkesin facebook hesabının olduğunu söyleyebiliriz. Haliyle sizde arkadaş görülen kişileri ve buna bağlı yaptığınız her şeyi saklamak sizlerin elinizdedir.

Facebook profil beğenilerim yorumlarım görünmesin, facebook profil beğeni gözükmesin, facebook profil yorumların gözükmesin, facebook profile gelen yorumu gizleme, facebook profile gelen beğeniyi gizleme, facebook profil beğenilerini gizleme
  • Facebook uygulamasına giriş yaptıktan sonra profil resminizin üzerine gelip tıklıyoruz.
  • Daha sonrasında sağ tarafta dünya işaretine benzeyen bir sekme göreceksiniz.
  • Oranın üzerine geldiğinizde karşımıza ‘’Herkes, Arkadaşlar’’ ya da özel olarak tercih edip Sadece ben seçip ayarlarınıza devam edebilirsiniz.
TAVSİYE KONU: Facebook canlı yayınım kasıyor donuyor

Tüm bu bilgileri göz önünde bulundurduğumuzda siz sizde arkadaş olanların dahi profil resminize yapılan beğeni ya da yorumların görmesini istemiyorsanız ‘’Sadece ben’’ olarak tercih etmeniz yeterlidir. Genel bir gizlemek için bu seçenek fazlasıyla işinizi görecektir. Facebook alanında farklı yaşadığınız sorunlarla alakalı sormak istediğiniz bir şey varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here