Paylaş

Facebook profil bağlantısını kopyalama. Facebook hesabında farklı bir profilinin kopyalama işlemleriyle alakalı sizleri bilgilendireceğiz.

Facebook çıktığı günden bu zamana kadar olan zaman içerisinde sosyal medya alanındaki yerini hiç kaybetmemiştir. Aksine ilk zamanlarda genel olarak genç kesime hitap eden uygulama artık orta yaşlı kesime de hitap etmeyi başarmıştır. Bunun en temel nedenlerinden biriside sürekli kendini yenileyen bir uygulama olmasından kaynaklıdır. Facebook üzerinde açılan sayfalar ve gruplarla birlikte ağ her geçen gün daha da geniş bir hal almaktadır. Facebook’ta bir kişinin hesabını artık farklı birine iletmek için kişinin isim soy isim bilgilerini vermeye gerek bulunmaktadır. Kişi profil bağlantısını kopyaladığınız taktirde o kişiye bağlantıyı göndermeniz yeterlidir. Herhangi bir platforma girerek yapıştır dediğinizde doğrudan kişinin üzerine gelerek o kişinin adresine ulaştırabilirsiniz. Ama facebook uygulamasında yeni olan kişiler bağlantı kopyalamanın nerede olduğuna dair bir fikri bulunmamaktadır. Sizleri bu konuda rahatlatabilmek için girdiğimiz araştırmaları tarafınıza sunumunu gerçekleştireceğiz.

Facebook profil bağlantısını kopyalama

Facebook hesap kopyalama, facebook profil nasıl kopyalanır, facebook’ta profili kopyalama, facebook hesabında başka birine ait profilin kopyalanması için ne gereklidir, facebook profil bağlantısını kopyalama nerede, facebook profil bağlantısını kopyalamayı bulamıyorum. Facebook geçmişten günümüze popülerliğini kaybetmeden hızla büyüyen bir platform olmayı başarmıştır. Hala daha uygulama içerisinde yenilikler dur durak bilmeden gelmektedir.

Facebook hesabı kopyalama

Facebook üzerinde sohbet ettiğiniz ya da farklı bir arkadaşınıza göstereceğiniz kişiyi ona tarif etmektense kişinin profil bağlantısını kopyalayıp doğrudan gönderimini yapabilirsiniz. Böylelikle karşı taraf hem kişiyi aramamış olacak hem de doğrudan bağlantıya tıklayarak ulaşımını gerçekleştirebilecektir.

Facebook profil bağlantısını kopyalama, facebook hesap kopyalama, facebook profil kopyalama, facebook hesap nasıl kopyalanır, facebook profili kopyalama nerede, facebook hesap kopyalama çıkmıyor
  • Profil bağlantısının kopyalanabilmesi için Facebook hesabına girişinizi gerçekleştiriyorsunuz.
  • Ardından hesabını kopyalamak istediğiniz kişinin profil alanına geliyoruz.
  • Sonrasında gelen ekranda bulunan ‘’Daha fazla’’ bölmesine tıklayıp Profil bağlantısını kopyala bölümüne tıklıyoruz.
  • Kopyalama telefon hafızasına doğrudan kayıt edilmektedir.
  • Siz profili göndereceğiniz kişiyle olan sohbet ekranına gelmeniz halinde onun sohbet kısmının boş alanına uzunca basmanız halinde yapıştır dediğinizde kopyaladığınız bağlantı ekrana gelecektir.
  • Karşı tarafa gönderim sonrasında bağlantının üzerine tıklaması durumunda doğrudan o hesaba yönlendirilecektir.

Doğrudan hesabı bulabilmesi içinde o kişinin bir Facebook hesabına sahip olması ve telefonunda Facebook uygulamasının da açık olması gerekli olduğunu da unutmamanız da fayda bulunmaktadır.

TAVSİYE YAZI: Facebook üzgünüz bir hata oluştu hatası 
Facebook profil bağlantısını kopyalama, facebook hesap kopyalama, facebook profil kopyalama, facebook hesap nasıl kopyalanır, facebook profili kopyalama nerede, facebook hesap kopyalama çıkmıyor

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar facebook tan bi arkadaşım sayfasına baktım ve Profilini Koplaya butonuna bastım ve gelen şeye Tamam dedim. Sayfasına baktığım arkadaşa bildirim gider mi? Netten araştırdığımda sizin yorumunuzu okudum bildirimle ilgili bişey yazmamışsınız bilgi verebilir misin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here