Paylaş

Facebook planlanmış gönderileri görme. Facebook sayfanızda planladığınız gönderilerin kontrol etmek istiyorsanız uygulamada nereye girmeniz gerektiğini konu aldık.

Facebook uygulamasında bir sayfa yönetiyorsanız eğer yaptığınız gönderi paylaşımlarınızı planlayabiliyorsunuz. Planladığınız gönderiler üzerinden ilerleyen zamanlarda değişikliğe gitmek istediğinizde yine aynı şekilde bu düzenlemeyi sağlayabiliyorsunuz. Facebook üzerinde sayfaların sayıları sürekli olarak artış göstermektedir. Gruplar ve sayfaların olduğu uygulama dünyanın en köklü sosyal medya platformlarından birisidir. Facebook sayfanızdaki gönderilerin planlamasını yaptıktan sonra ilerleyen zamanlarda bu planlama üzerinde değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Sayfa üzerinde planlanmış gönderilerin düzenleneceği alanına nereden giriş yapacağınızı ve bu düzenlemeleri nasıl işleme koyacağınızı tümüyle anlatacağız. Facebook sayfalarının çoğalmasıyla birlikte tecrübelerinde artmasına sebebiyet vermektedir. Yani eski sayfa sahipleri çoğu özelliklerin nerede olduğunu bilirken sayfayı yeni açan kullanıcılar bazı ayarların nerede olduğunu bilmeyebilirsiniz.

Facebook planlanmış gönderileri görme

Facebook sayfamda planlanmış gönderileri düzenleme, facebook planlanmış gönderilerinin düzenlemesini istiyorum, facebook zamanladığım gönderileri düzenleme, facebook zamanlanan gönderiler nereye gidiyor, facebook zamanlanan gönderileri bulamıyorum. Facebook sayfanızda zamanlanan gönderilerinin tümünü görüp düzenlemesini sağlayacağınız alana erişim sağlayabilmek istiyorsanız aşağıdaki ayarlar sizin için yeterlidir.

Facebook zamanlanmış tüm gönderiler

Planlanan gönderilerin tamamının olduğu alana giriş yapabilmemiz adına Facebook sayfa ekranına geliyoruz. Üst alanda yayın yazan bir yazı göreceksiniz. Oraya tıkladığımızda gelen ekranın sol menüsünde Planlanmış gönderiler adı altında bir bilgi göreceksiniz.

Facebook planlanmış gönderileri görme, facebook zamanlanmış gönderileri görme, facebook planlanmış gönderiler nerede, facebook planlanmış gönderiler, facebook zamanlanmış gönderiler, facebook zamanlanan gönderiler nerede

Ne kadar gönderiyi zamanlama yaptıysanız hepsi sayfanın orta alanında bulunacaktır. Düzenlemek istediklerinizin yanındaki ok işaretine tıklayıp düzenlemelerini sağlayabilirsiniz. Sayfalarda paylaşılan gönderilerin önemi etkileşiminize katkı sağlamaktadır.

Belirtilen ayarlarınızı işleme koyarak bundan sonra zamanlanan gönderilerin üzerinden de ayarlarınızı sağlayabilirsiniz. Planlanan gönderilerin tümünü nasıl göreceğinizi aktarımını sağlamış bulunuyoruz. Planlamalar ya da zamanlama ayarları Facebook sayfa yöneticileri adına oldukça önemli bir özelliktir. Belirttiğimiz alana girdikten sonra planlanmış gönderileri göremiyorsanız eğer farklı bir tarayıcı üzerinden giriş yapıp aynı işlemleri devreye koyabilirsiniz.

Facebook planlanmış gönderileri görme, facebook zamanlanmış gönderileri görme, facebook planlanmış gönderiler nerede, facebook planlanmış gönderiler, facebook zamanlanmış gönderiler, facebook zamanlanan gönderiler nerede

Facebook planlanmış gönderileri görme isteyenlere özel yazımızı işleme aldık. Sayfanızın içerisinde farklı noktalarda takıldığını yerlerin olması halinde bizlere bunu yorumdan iletebiliyorsunuz. Zamanlanmış olan tüm paylaşımlarınız da bahsedilen ayarlarla birlikte erişim yapmış olmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here