Facebook paylaşım engeli yedim kalkmıyor. Facebook üzerinde yaptığınız paylaşımlara kısıtlama geldiyse çözüme dair işlemleri sağlayacağız.

Dünyanın en çok giriş gerçekleştirilen sosyal medya ağlarından birisi olan Facebook uygulaması aynı zamanda bir paylaşım merkezidir. Günlük hayatta hoşumuza giden görselleri telefonumuzdan çektikten sonra uygulama içerisinde paylaşmaktayız. Ya da arkadaşlarımızın paylaşımlarını haber kaynağında gördüğünüzde paylaş diyerek paylaşımlarını sağlatabilirsiniz. Paylaşımlar çoğaldıkça güzelleşmektedir. Ama bazı facebook kullanıcıları son zamanlarda paylaşım engeli almaktadırlar. Engel alan kişiler bu engelin ne zaman kalkacağına dair bilgileri merak etmekte iken aynı zamanda ne için engel aldığını da bilmek istemektedir. Facebook topluluk kurallarına önem veren bir sosyal medya uygulaması olduğu için paylaşım yaparken yapılan paylaşımlara oldukça dikkat etmelisiniz. Engel ilk geldiğinde ne zaman kalkacağına dair de zaman dilimi bu alanda yer alacaktır. Ama tekrarı bir durumda hesap kapatılmaya kadar gitmektedir.

Facebook paylaşım engeli yedim kalkmıyor

Facebook paylaşım engeli neden aldım, facebook paylaşım engeli geldi, facebook paylaşım engelini kaldırmak istiyorum, facebook paylaşım yapamıyorum, facebook paylaşım yapmama izin vermiyor, facebook paylaşım kısıtlaması ne zaman kalkacak. Bu ve benzeri kısıtlamalar almamanız için nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatarak bundan sonraki dönem içerisinde nasıl bir yol izleyeceğinizi sizlere aktaracağız.

Facebook paylaşım yapamıyorum

Yaptığınız paylaşımlar arkadaşlarınızı rahatsız edici paylaşımlar olmamalıdır. Facebook paylaşım engeli verirken bu engelin ne zaman kalkacağını ilk uyarıda sizlere sunmaktadır. Ama yapılan paylaşımlar yine rahatsız edici olursa bu durumda ikinci engelde bir süre vermez. Beraberinde de zaten hesabın kapatılmasına kadar gidecektir.

Facebook paylaşım engeli yedim kalkmıyor, facebook paylaşım engeli aldım, facebook paylaşım yapmıyor, facebook paylaşımıma izin vermiyor, facebook paylaşım yapamıyorum, facebook paylaşım engeli yedim

  • Paylaşımlar arkadaş olduğumuz kişileri rahatsız etmez iken şiddet, tehdit, siyasi, müstehcen içeriklerin yayınlamasını yapmamanız gerekiyor.
  • Engel geldikten sonra bir süre paylaşım yapmayı durdurmanız gerekiyor. Engelin ne zaman biteceği süre zaten yazacaktır.
  • O zamana kadar zaten engellendiğiniz için paylaşım yapamıyorken paylaşım engeli kalktıktan sonra da belli bir aralıkta paylaşım yapmamaya dikkat etmelisiniz.
  • Onun dışında paylaşım engeli geldiğinde bize bildir seçeneğini göreceksiniz. Bu alana tıklayarak yaptığınız paylaşımlarda sorun olmadığını ilgili yetkililere iletebilirsiniz.

Facebook paylaşım engeli yedim kalkmıyor sorununa yönelik bilgi paylaşımlarını sunmuş bulunuyoruz. Merak ettiğiniz yeri bize yorumdan belirtebilirsiniz.

 

Önceki İçerikiphone uygulamalar kendi kendine siliniyor
Sonraki İçerikTik tok mesaj gönderemiyorum gitmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here