Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına verdiğimiz bu yazımızda Facebook para iadesi ve borç bakiyemi kapatma işlemlerini hangi alandan sağlayacağınıza dair tüm detayları paylaşacağız.

Dünya genelinde en fazla kullanıcıya sahip ve popülerliğini en üstte tutan sosyal medya uygulamaların başında Facebook gelmektedir. Durum böyle olunca platform herkesin tercih ettiği bir ağ haline gelmektedir. Reklam verenlerinde öyle olmaktadır. Facebook para iadesi ve borç bakiyemi kapatma ayarları ise nasıl yapılacağını bilmeyen kitle sayısı fazladır.

Örneğin siz Facebook’ta yanlışlıkla para reklam verdiniz ve verilen reklamı geri almak istiyorsanız bunun için itiraz etmeniz gereklidir. Facebook’ta itirazlar veya iletişim genel itibariyle formlar üzerinden sağlanmaktadır. Şimdi ben hazırım diyorsanız eğer ilgili itirazınızı nasıl sağlayacağınıza bakalım.

Facebook para iadesi ve borç bakiyemi kapatma

Facebook para iadesi

Facebook para iadesi için öncelikle formlar üzerinden iletişime geçilmesi gerekiyor. Bu iletişimin sorunsuz yapılması ile birlikte iadenin direk olacak şekilde hesabınıza sağlanacağını bildirmekte yarar bulunuyor. Yine aynı şekilde borç bakiyenizi kapatmak istiyorsanız aynı formu kullanarak itirazınızı sağlayabilirsiniz.

Facebook uygulamanızın içerisinde bu formlara ulaşabileceğiniz bir alan ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin çok karıştırırsanız bir ihtimal karşınıza çıkabilir. Ancak biz daha kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için sizin adınıza formların araştırmasına girmiş bulunuyoruz.

Belirteceğimiz işlem aşamaları sonrasında sorununuzu çok rahat bir şekilde giderebileceksiniz. https://www.facebook.com/help/contact/356555978365479?ref=35#_=_ adresi üzerinden giriş sağlayın.

Bu alana girişinizi gerçekleştirdikten sonra gelen ekranda Reklam ödemeleri desteği adı altında bir sayfa göreceksiniz. Ödeme hakkında bir sorum var seçeneğini işaretledikten sonra para iadesi ve borç bakiyemi kapatma seçeneğini seçin. Kalan işlemlerinize ise aşağıdaki gibi devreye alın.

Facebook borç bakiyemi kapatma

Facebook para iadesi ve borç bakiyemi kapatma

Facebook borç bakiyemi kapatma işlemlerinin başarılı bir sonuç verebilmesi için Facebook hesabınızın aktif durumda olması gerekiyor. Bunları işleme almanız sonucunda hiçbir problemin olmayacağını da bilmeniz gereklidir. Para iadesinin ve yaşadığınız sorunu ilgili formun altındaki alana detaylı şekilde girin.

Elinizde ekran resmi varsa ‘’Dosya seç’’ bölümünden de bu resmin çekilip koyulması ile birlikte sorununuz Facebook tabanında incelemeye alınacaktır. İnceleme sonrasında ise sizlere geri dönüş gerçekleştirecektir. Facebook için sormak veya eklemek istediğiniz bir yer olursa bize yorumdan bildirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here