Paylaş

Facebook oyunu kaldıramıyorum silemiyorum. Facebook hesabında eklediğiniz bir oyunun daha sonrasında bildirim almamak için kaldırabilmek için yazımız yeterlidir.

Stres atmak için ya da can sıkıntımızın giderilebilmesi için anında telefonlarımıza sarılıyoruz. Telefonlarımıza yüklü olan sosyal medya hesaplarına giriş yaparak orada var olan paylaşımları kontrol ederek zaman geçirmekteyiz. Bazen de sıklıkla giriş yaptığımız için artık sürekli aynı bilgileri kontrol edip duruyoruz. Yalnız Facebook’ta böyle bir durum ile karşı karşıya kalmanız mümkün değildir. Uygulama gencinden yaşlı kesime varana kadar her kesime hitap etmesinden dolayı içerisinde bir çok oyun bulunmaktadır. Bu oyunlara giriş sağlanarak aktif süresinin üst seviyeye çıkarılmasını sağlanmaktadır. Yani uygulama içerisinde daha fazla zaman geçirilme imkanına sahip oluyorsunuz. Fakat oyunu oynadıktan sonra hesabınıza eklenmiş olduğundan dolayı sürekli bildirim mesajları almaktasınız. Gelen bu bildirim mesajları belli bir aşama sonrasında sizin canınızı sıkabilecek boyuta ulaşmaktadır. Bu sebepten ötürü ki oyunu oynayan kullanıcılar oyunun artık nereden kaldırılacağını bilmek ve buna göre işlem sağlamak istemektedirler. Biz de yaşanan bu durumu anlayışla karşılayarak araştırmasını gerçekleştirdik. Beraber yapacağımız işlemler sonrasında eklenen oyunun kaldırılabilmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook oyunu kaldıramıyorum silemiyorum

Facebook oyun kalkmıyor, facebook oyunları nereden kaldırabilirim, facebook oyunlar kalkmıyor, facebook oyunu silemiyorum, facebook oyun silinmiyor, facebook oyunu nereden silebilirim, facebook eklenen oyunu kaldırma, facebook eklenen oyunu silme. Can sıkıntımızın önüne geçilebilmesi için hesabımıza eklemiş olduğumuz oyunların tekrarında silinebilmesi için hangi yöntemlerin izlenmesi gerektiğine değindik. Bu sayede artık facebook’ta oyun bildirimleri sizlere gelmeyecektir.

Facebook oyunu kaldırma

Oynamış olduğunuz bir oyundan sürekli olarak gelen bildirimlerin kapatılması mümkün. Ancak siz hiç bir şekilde oyuna dair bir bilgi görmek istemiyorsanız bu durumda oyunu tamamen kaldırmanız gereklidir. Bunun nasıl ve nereden yapılacağı ise aşağıda maddeler halinde sizlere sunmaktayız.

Facebook oyunu kaldıramıyorum silemiyorum, oyunu kaldıramıyorum, oyun silinmiyor, facebook oyun silinmiyor, facebook oyun kalkmıyor, facebook oyunu kaldırma

  1. Facebook hesabımıza giriş gerçekleştirdikten sonra sağ üst tarafta bulunan aşağıya doğru bakan ok işaretine tıklıyoruz.
  2. Ardından gelecek olan ekrandan ”Ayarlar” kısmına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  3. Ayarlara girdikten sonra sol tarafta yer almakta olan ”Uygulamalar ve internet siteleri” kısmına erişim gerçekleştiriyoruz.
  4. Gelecek olan ekranın ”Aktif uygulamalar ve internet siteleri” yazısının altında oyunlarınızın var olduğunu göreceksiniz.
  5. Üzerine gelip seçtikten sonra sağ tarafta bulunan ”Kaldır” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
  6. Kaldır dedikten sonra kalkmıyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek internet bağlantısını kontrol edelim.
  7. Bunları ele aldıktan sonra hala daha sorun giderilmez ise bu durumda Facebook sorun bildirisi sağlamanız yeterli olacaktır.

Facebook oyunu kaldıramıyorum silemiyorum çözüm yöntemleri anlatmış olduğumuz şekilde ele alınmaktadır. Bu aşama da aklınıza takılan bir soru işareti var ise bunu yorumda bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Facebook oyunu kaldıramıyorum silemiyorum, oyunu kaldıramıyorum, oyun silinmiyor, facebook oyun silinmiyor, facebook oyun kalkmıyor, facebook oyunu kaldırma

Facebook oyunu kaldıramıyorum silemiyorum, oyunu kaldıramıyorum, oyun silinmiyor, facebook oyun silinmiyor, facebook oyun kalkmıyor, facebook oyunu kaldırma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here