Paylaş

Facebook oyunlar gözükmüyor bulamıyorum. Facebook oyunlar çıkmıyor ya da oynayacak oyun bulamıyorsanız yazımız sonrası sorun giderilecektir.

Dünyanın en gelişmiş sosyal medya ağı olan Facebook hesaplarında istenilen her şeye ulaşmak mümkündür. Sadece arkadaşlarınızın yapmış oldukları paylaşımları izlemek ya da buna bağlı kendinizin resim ya da video paylaşımını sağlamıyorsunuz. Aynı zaman da ”Messenger” özelliği ile de mesajlaşma alanını genişleyebiliyor. Bunun dışında ise uygulama içerisinde var olan film ve oyunlar ise kullanıcıların can sıkıntılarının önüne geçmektedir. Bir çok oyunun var olduğu platform’da belli oyunlardan sıkıldığımız anlarda olabilmektedir. Ama Facebook ucu açık bir sosyal medya ağı olduğu için oyunları da sınır bulunmamaktadır. Her türlü oyunun yer almış olduğu platform içerisinde bazı kullanıcıların bu oyunların nerede olduğuna dair bir fikirlerinin olmadığını tespit ettik. Bu tespit neticesinde sorunun ve neticenin bir an önce gelebilmesi için araştırmaları inceledik. Yaptığımız incelemeler kapsamında yayınladığımız yazımızdaki adımları tek tek takip etmeniz durumunda facebook hesabında bulunan oyunları bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Facebook oyunlar gözükmüyor bulamıyorum

Facebook oyunlar nerede, facebook oyunları bulamıyorum, facebook oynayacak oyun bulamıyorum, facebook oyunlar gözükmüyor, facebook oyunu nerede bulabilirim, facebook hesabında oyunların olduğu yer nerede, facebook’ta başka bir oyun oynamak istiyorum, facebook’ta tüm oyunların olduğu yer nerede. Uygulamanız içerisinde oynadığınız oyundan sıkıldınız ve artık başka bir oyun oynamak istiyorsanız bu mümkündür. Sadece oyunların olduğu yeri bilmeniz gereklidir. Oyunları nereden bulabileceğinizi ise bu yazımızda kapsamlı bir şekilde ele alacağız.

Facebook oyunlar nerede

Facebook ağı tüm kesime hitap edebilen bir ağdır. Haliyle bu sosyal medya ağında yok diye bir şey yoktur. Hesaplarınıza erişim gerçekleştirme aşamasında oluşabilecek sıkıntıları ele alıyoruz. Yalnız bu yazımızda uygulama içerisinde bilinmeyen bilgileri siz değerli okurlarımızla paylaşımını gerçekleştireceğiz.

  1. Oyunların bulunduğu yeri bilebilmeniz için öncelikle facebook hesabımıza erişim gerçekleştiriyoruz.
  2. Hesaba giriş işlemi sağladıktan sonra sol tarafta bulunan ”Keşfet” yazısının alt kısmında bulunan ”Daha fazlasını gör” seçeneğine tıklıyoruz.
  3. Gelen ekran da ”Oyunlar” bölümüne giriyoruz.
  4. Ardından ise oyunlar içerisinde hangi oyunu oynamak istiyorsanız üzerine gelip ”Oyna” demeniz halinde yeterli olacaktır.
  5. Siz de bu alan gözükmüyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak telefonu kapatıp o şekilde giriş yapalım.
  6. Son olarak sorun bildirisi üzerinden sorun sağlamanız halinde yetkililer tarafından durum incelenecektir.

Facebook oyunlar gözükmüyor bulamıyorum sorunu için sağlanması gereken ve ardındaki çözüm yöntemlerini sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Facebook oyunlar gözükmüyor bulamıyorum, oynayacak oyun bulamıyorum, oyunlar nerede, facebook oyunlar nerede, facebook oyunlar çıkmıyor, facebook oyunlar çalışmıyor

Facebook oyunlar gözükmüyor bulamıyorum, oynayacak oyun bulamıyorum, oyunlar nerede, facebook oyunlar nerede, facebook oyunlar çıkmıyor, facebook oyunlar çalışmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here