Paylaş

Facebook oyun yayıncılarını bulma izleme. Facebook oyun alanında inanılmaz değişimlere imzasını attığından dolayı bu alanda yayın yapan kitleyi nasıl izleyeceğinizi konu aldık.

Her alanda kendini geliştirmeyi başarmış olan Facebook uygulamasında güncellemeler sonrasında yeniliklerde anında hesaplara dahil edilmektedir. Facebook oyun, video, resim, grup paylaşımları ve buna bağlı bir çok alanına yenilikleri getirmeye devam etmektedir. Oynanan oyunların yanı sıra bu alanlarda gruplar oluşturulduğundan ötürü var olan gruplara katılımı da artık kolay şekilde sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra youtube uygulamasında olduğu gibi oyunlarda yayın yapan kitleyi Facebook üzerinden de izleyebiliyorsunuz. Yayıncıların videolarını izlemek ve izlenen videolardan tecrübe kazanmak istiyorsanız uygulama içerisinde oyun alanına girmeniz yeterlidir. Bunun dışında yine aynı şekilde oyunda gruplara katılmak istiyorsanız da aynı yerden gruplara katılımı da sağlayabiliyoruz.

Facebook oyun yayıncılarını bulma izleme

Facebook oyun gruplarına katılma, facebook oyun yayıcılar nerede, facebook oyun yayıncılarını bulma, facebook oyun gruplarını bulamıyorum, facebook oyun gruplarına dahil olma, facebook oyun yayıncılarını izlemek istiyorum. Facebook oyun alanında da kendini geliştiren bir sosyal medya platformudur. Özellikle 2019 yılından sonra bu alanda daha farklı yenilikleri dahil ederek bundan sonra oyun gruplarına dahi katılabiliyorsunuz.

Facebook oyun gruplarına katılma

Tüm bu belirttiğimiz işlemleri hesaplarınızda kontrol etmek için nelerin gerekli olduğuna birlikte bakacağız. Facebook hesabınıza giriş gerçekleştirmesiyle birlikte alt kısımda bulunan üç çizgili bölüme tıklıyoruz.

Facebook oyun yayıncılarını bulma izleme, facebook oyun yayıncılarını izleme, facebook oyun grupları, facebook oyun gruplarına katılma, facebook oyun yayıncılarını göremiyorum, facebook oyun yayıncıları

Gelen seçenekler içerisinde Oyun yazısı hemen gözünüze çarpacaktır. Oyun bölümüne tıklamanız halinde karşınıza gelen ekranın üst kısmında Yayıncılar yazısını göreceksiniz. Yayıncıların yaptığı yayınlara katılmak istiyorsanız bu alana girerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Facebook oyun gruplarına katılım işlemleri için yine aynı yere gelerek üst tarafta bulunan seçenekleri sola doğru kaydırıyoruz. En sağda Gruplar yazısını göreceksiniz. Gruplara tıklamanız halinde Facebook katılacağınız grupları sizlere sunacaktır. Bunlar arasında hangisine katılmak istiyorsanız yine ilgili ekrandan katılımı sağlayabilirsiniz.

Facebook oyun yayıncılarını bulma izleme, facebook oyun yayıncılarını izleme, facebook oyun grupları, facebook oyun gruplarına katılma, facebook oyun yayıncılarını göremiyorum, facebook oyun yayıncıları

Oyunlarla alakalı her türlü ayarlarınızı bu alana gelerek yapabilir ya da kontrol edebilirsiniz. Facebook’un oyunlarında yaşadığınız sorunları bize yorumdan belirtmeniz halinde cevabını yine yorum kısmından sizlerle paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here