Paylaş

Selam arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Facebook oyun videoları nerede göremiyorum diyenlere özel işlemlerin nerede olduğu konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Oyun videolarının çoğaldığı bu dönemde Facebook’un bu videoları size sunmasından geri kalmayacağını biliyorduk. Facebook hesabınızdan da istediğiniz oyun videolarını izleyebilirsiniz. Lakin bir çok kullanıcı Facebook oyun videoları nerede göremiyorum demektedir. Biz de bunun üzerine kısa bir ön izleme yaparak oyun videolarının nerede olduğuna dair araştırmalarımızı sağlamış bulunuyoruz.

  • Birlikte gerçekleştireceğimiz ayarlar ışığında istediğiniz bilgilere çok kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.
  • Belirttiğimiz alana geldiğinizde oyun videolarını yine göremezseniz eğer hangi adımları takip etmeniz gerektiğine bakacağız.

Facebook oyun videoları nerede göremiyorum

Facebook oyun videoları nerede

Facebook oyun videoları nerede diye merak ediyorsanız bu merakınızı hazırlamış olduğumuz yazımızla birlikte gidereceğiz. Elbette işlemler için ilk olarak Facebook uygulamasının içerisine giriş gerçekleştiriyorsunuz. Facebook hesabına giriş yaptıktan sonra sağ alt ya da sol üst köşede telefonunuzun özelliğe bağlı olacak şekilde değişkenlik gösteren üst üste çizgili bölüme tıklayın. Bu alana tıkladığınızda açılan seçeneklerin içerisinde ‘’Oyun’’ yazısına tıklayın.

Açılan sayfanın üst alanında bulunan seçeneklerin içerisinde ‘’Oyun videoları’’ yazacaktır. Oyun videoları yazan bölüme girişinizi gerçekleştirmeniz durumunda artık istediğiniz kişilerin oyun videolarını kendi isteğinize bağlı olacak şekilde izleyebilirsiniz.

Oyun videoları alanına geldiğinizde bu alanda böyle bir bilgi göremiyorsanız uygulamanız güncel olmayabilir. Güncel hale getirebilmeniz için uygulama şifresini biliyorsanız uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin. Yükleme işlemleri sonucunda tekrar aynı yere giriş gerçekleştirin.

Facebook oyun videoları göremiyorum

Facebook oyun videoları nerede göremiyorum

Facebook oyun videoları göremiyorum sorununuz için yapmanız gerekenleri adım adım paylaşmış bulunuyoruz. Şayet uygulama yüklendiğinde de aynı hata devam ederse tarih ve saat ayarlarınızı gözden geçirin. O da olmaz ise eğer farklı bir cihazdan kendi hesabınıza girerek deneme sağlayın.

Sorun yapılan bu işlem ayarları sonucunda da giderilmez ise Facebook yetkililerine durumu iletebilirsiniz. Sorun bildir alanına girerek özelliğin aktif bir şekilde çalışmadığını bildirmeniz durumunda gerekli incelemeler yapılıp sorun kendiliğinden giderilecektir. Sunucu tabanlı sorun yaşıyorsanız beklemekten başka çareniz bulunmamaktadır. Facebook için merak ettiğiniz farklı bir konu varsa eğer bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here