Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Facebook oturum zaman aşımına uğradı ve beni dışarı attı diye yapılan araştırmalarınıza katkımız olsun diye yazımızı hazırladık.

Dünyanın en popüler sosyal medya ağlarından birisi olan Facebook uygulamasının milyarlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Durum böyleyken uygulama da herkesin sorunsuz şekilde devam etmesi mümkün değildir. Son zamanlar da ise çoğu kullanıcının Facebook oturum açma yönünde bir araştırma içerisine girdiğini gözlemledik.

  • Aslında hatanın meydana gelme nedeni tam olarak belli değilken bir anda uyarıyı almanızla birlikte sizi dışarıya atacaktır.
  • Eğer içerisindeki bilgileriniz güncel değil ise hesaba girmeniz biraz zaman alacaktır.
  • Çünkü oturum zaman aşımına uğradığı dediği an siz mecbur olarak ‘’Tamam’’ düğmesine basacaksınız.
  • Ona basınca uygulamadan sizi dışarıya atacak ve telefon numaranıza kod gönderdiğini belirtecektir. Böyle bir durumda nasıl bir yol izleyeceğinizi de adım adım işleme koyacağız.

Facebook oturum zaman aşımına uğradı ve beni dışarı attı

Facebook oturum zaman aşımına uğradı

Facebook oturum zaman aşımına uğradı probleminin günden güne daha da arttığının farkındayız. Aslında en önemlisi bu sorunu yaşamayan kullanıcılardır. Çünkü henüz daha böyle bir problem ile karşılaşmadıysanız derhal bilgilerinizi güncellemelisiniz. Neden mi? Nedeni uygulama da bu sorunu yaşadığınızda bilgiler güncel değil ise hesabınıza vedalaşmak durumunda bile kalabilirsiniz.

Oturum zaman aşımına uğradı sorunu Facebook’ta meydana gelse de gelen uyarı sonucunda hesaptan sizi atacaktır. Ve bilgileriniz güncel ise eğer telefon numaranıza kod gönderilecektir. Gelen kodun girilmesiyle birlikte tekrar hesabınıza giriş sağlayabileceksiniz.

Fakat tam tersini düşünecek olursak. Bilgileriniz güncel değil ve hesapta taklit bir isim soy isim kullanıyorsanız bu hesabın tekrardan geri alınma gibi bir durumu dahi yoktur. Ancak bilgilerinizin hepsi doğru fakat bilgileriniz güncel değil ise o halde izlenmesi gereken yolların neler olduğuna göz gezdireceğiz.

Facebook oturum beni dışarı attı

Facebook oturum zaman aşımına uğradı ve beni dışarı attı

Facebook oturum beni dışarı attı nedeni zaman aşımına uğramış olduğunuz hesap ile alakalıdır. Hesabınızın sizi dışarı attıktan sonra girişini de kendisi sağlamaktadır. Fakat siz giremediğinizi dile getiriyorsanız https://tr-tr.facebook.com/help/contact/357439354283890 alanına girerek ilgili formu doldurmanız gerekiyor.

Formun doldurulması ile birlikte konu yetkililer tarafından incelenecek ve sizin iletişim e-posta adresi alanına vermiş olduğunuz mail üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Sormak ya da takıldığınız soru olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz