Paylaş

Facebook önerilenler kayboldu görünmüyor. Facebook hesabında sizlere arkadaşlarınız tarafından yapılan önerilerin olduğu ekranı artık göremiyorsanız çözüm yazımızda.

Bilindiği üzere Facebook hesaplarına Watch, Marketplace ve buna bağlı gruplar sekmesi dahil edilmiştir. Bunlar hesaplara getirildikçe facebook’un ana sayfasındaki yerlerde de ister istemez değişikliğe gidilmiştir. Durum böyle olunca da istekler alanının yer aldığı bölümde ana ekrandan kaldırılmıştır. Sadece istekler kısmı değil önerilenlerinde yine farklı bölmeye gittiğini söyleyebiliriz. Facebook geçmişten günümüze kadar gelebildiyse tamamen kendini yenilemesinden dolayıdır. Şimdilerde de kendisini yine güncellemeye hızlı şekilde gitmektedir. Önerilenler ise arkadaşlarımızın bize yapmış olduğu önerilerdir. Yani tanıyor olabileceğimiz kişilerin öneri alanında sizlere bilgi vermektedir. Sizler o kişileri gerçekte tanıyorken Facebook hesabında bulamadığınız da farklı ortak arkadaşlarınız bu kişileri size öneri olarak sunmaktadır. Böylelikle bulamadığınız kişileri bularak onlarla sosyal medya üzerinden de arkadaş olabiliyorsunuz. Yalnız önerilenlerin kaybolması bazı kullanıcıları rahatsız etmesinden ötürü ilgili ayarlara birlikte göz atacağız.

Facebook önerilenler kayboldu görünmüyor

Facebook önerilenler nerede, facebook öneriler görünmüyor, facebook önerileri bulamıyorum, facebook öneriler bende çıkmıyor, facebook öneriler gözükmüyor, facebook öneriler bir anda kayboldu, facebook öneriler kayboldu nasıl bulabilirim. Ortak arkadaşlarımız tarafından bizlere önerilen ya da Facebook tarafından önerilen kişilerin hangi alana gittiğiniz yazı içerisindeki bilgilerle beraber artık öğrenmiş olacaksınız.

Facebook önerilenleri bulamıyorum

Facebook’un yenilenen yüzüyle çoğu kullanıcı tanışmış durumdadır. Facebook ana sayfa alanında ciddi değişimlerin olduğunu tüm kullanıcılar görmektedir. Özellikle telefondan uygulamaya giren kişilerin uygulamayla ilgili gördükleri daha geniş kaplıdır.

Facebook önerilenler kayboldu görünmüyor, facebook önerilenler nerede, facebook önerilenler kayboldu, facebook önerilenler yok, facebook önerilenler çıkmıyor, facebook önerilenler gitti

Facebook hesaplarında önerilenler kısmı ise yine uygulamanın alt alanında bulunan bildirimler kısmına giriş yapıyoruz. Oradan da Tanıyor olabileceğin kişilerin altında bulunan tümünü gör sekmesine tıklayıp ilgili ekrana ulaşmaya çalışıyoruz.

Gelen ekranda önerilenler adı altında sekme bulunacaktır. Bu sekmeye tıkladığınız da önerilerin tamamına yönelik bilgilere ulaşımı sağlayabileceksiniz. Burada önerilen kimse yoksa bu tamamen kimsenin size arkadaş önermemesiyle alakalı bir durumdur.

Facebook önerilenler kayboldu görünmüyor, facebook önerilenler nerede, facebook önerilenler kayboldu, facebook önerilenler yok, facebook önerilenler çıkmıyor, facebook önerilenler gitti

Facebook önerilenler kayboldu görünmüyor diye anlık paniğe giren kullanıcılarımızın için bu paniğe gerek olmadığını yazı içerisinde detaylandırmış bulunuyoruz. Facebook ile farklı bir problem olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here