Paylaş

Facebook onay kodu neden gelir 2018. Telefona durduk yere facebook hesabından onay kodu gönderiliyorsa buna neden olan olayları birlikte inceleyeceğiz.

Artık aile büyüklerimizin de üye olduğu ve ellerinden düşürmedikleri telefondan giriş yaptıkları facebook hesaplarında bazen çeşitli sorunlar yaşanabiliyor. Telefona facebook tarafından gönderilen onay kodları ya da yenileme kodları acaba hesabım çalınıyor mu? Sorusunu akıllara getirmektedir. Onay kodunun size neden gönderildiğini ve bununla ilgili nasıl önlemler alınması gerektiğini yazımızda anlatacağız. Eğer hala daha hesaba girebiliyor ve hesaba girişiniz de bir sorun yoksa bu durumda panik ya da stres yapmanızı gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Zaten bunu neden dediğimi yazı içerisine doğru okuma sağladığınız da anlamış olacaksınız. Hesabınıza giriş olmaz ve bu doğrulama kodu sonrasında hesabınız gitmiş olsaydı bu durumda başka biri hesabınızı ele geçirmiş olabilirdi. O yüzden hesap hala sizdeyken önlemleri de gelen mesajın nedenleri de aktardıktan sonra kaldığınız yerden gezintilere rahat bir şekilde devam edebilirsiniz.

Facebook onay kodu neden gelir 2018

Facebook onay kodu geliyor, facebook telefona durduk yere onay kodu geliyor, telefonuma facebook’tan onay kodu geliyor, facebook telefonuma neden kod gönderiyor, facebook yenileme kodu gönderiyor, facebook bana neden kod gönderiyor, facebook onay kodunun gelmesini nasıl engelleyebilirim, telefonuma gelen onay kodlarından sıkıldım. Sizin herhangi bir işlem yapmamanıza rağmen facebook hesabınıza giriyorken sürekli gelen onay kodları hem stres yapmanıza hem de can sıkıntınıza neden oluyorsa bunun yapılandırmasını kontrol ediyor olacağız.

Facebook sürekli onay kodu gönderiyor

Bunu siz istemiyorsanız o halde başka biri hesabınıza sizin numaranızı eklemiş demektir. Haliyle numara alanına kendi numarasını ekleyen kişi yanlışlıkla sizi eklediği için hesapla ilgili sorun yaşıyor demektir. Karşılaştığı hatayı fark ettiğinde numarayı kaldırıp kendi numarasını ekleyince sorun giderilecektir.

Facebook onay kodu neden gelir 2018, facebook sürekli onay kodu gönderiyor, facebook onay kodu geliyor, facebook telefonuma onay kodu gönderiyor, facebook yenileme kodu geliyor, facebook onay kodu sorunu

Facebook onay kodunun gelmesinin bir diğer nedeni ise hesabınızın çalmak isteyenlerle ilgilidir. Ama siz iki faktörlü doğrulama sistemiyle hesabı koruma altına aldıysanız bu işlemde başarısız olacaktır. Sebebi ise size gelen kod daha sonrasında pasif hale düşmektedir. O bunu bilmediği için sürekli deneme yapacaktır. Böyle bir durumda şifrenizin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Onun dışında ekstra bir işlem yapmanız gerek bulunmuyor.

Yanlışlıkla gelen kodlar canınızı sıktığı için bir çok araştırma sağladığınızı biliyoruz. O yüzden şuan ele alınan ayarlar ve bilgilendirmeler içinizi rahatlamıştır. Facebook onay kodu neden gelir 2018 varsa sormak istediğiniz bir şey yorumda bize sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here