Paylaş

Hazırladığımız yazımızda Facebook ödeme geçmişi nerede bulma konusunda size katkıda bulunabilmek için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Facebook ödeme geçmişi nerede bulma

Facebook uygulamanızda yönettiğiniz bir sayfanın reklam ödeme geçmişini öğrenmek elbette sizin de hakkınızdır. Sürekli ödeme yapıyor ancak bunları kontrol etmiyorsanız bundan sonra edeceğinizden eminiz. Facebook ödeme geçmişinizi bulabilmek için girmeniz gereken yerleri ayrıntılı bir şekilde kaleme aldık.

Facebook ödeme geçmişi tüm sayfa kullanıcıları için önemlidir. Ödemelerinizi bu alan üzerinden kontrol ediyorsunuz. Bu alan da yer alan rakamlara göre ilerleme sağlıyorsunuz. Eğer sayfanın geniş kitlelere ulaştıysa bu durumda ödeme geçmişinizin önemi biraz daha artacaktır. Sayfalarınıza verdiğiniz reklamlar için Facebook sizden ödeme almaktadır. Alınan bu ödemeler sayesinde sayfanızda yayınladığınız görseller ya da içerikler daha fazla kişiye gösterilmektedir. Etkileşimin hızlı olmasını istiyorsanız muhakkak daha öncesinde reklam vermişsinizdir. Birden fazla reklam verdiyseniz o halde ödeme geçmişini takip ediyorsunuzdur. Bu alanın nerede olduğunu bilmediğinizi düşündüğümüzden dolayı yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Adım adım giderek Facebook hesabınızda ödeme geçmişi alanını bulabileceksiniz. Lakin istenilen alana geldiğinizde ödeme geçmişi sizde çıkmıyorsa buna neden olan etkenleri de sizlerle paylaşacağız.

Facebook hesabınızda ödeme geçmişi alanına gelebilmeniz için uygulamanızdan ‘’Ödemeler’’ alanına giriş yapmanız gerekiyor. Bu alana nereden giriş yapıldığını bilsem zaten böyle bir araştırma içerisine girmezdim diyebilirsiniz. Haklı olduğunuzu bildiğimden dolayı hemen konuya geçiyorum.

Facebook ödeme geçmişi

  • Hesabınızın ödemeler alanına gelebilmeniz için uygulamanızı açın.
  • Sağ üst tarafta bulunan ok işaretine tıklayın. Ve daha sonrasında ‘’Ayarlar’’ alanına gelin.
  • Açılan ekranın sol alt köşesinde ‘’Ödemeler’’ yazısını görüp ona tıklayın.
  • Buraya tıkladığınızda ‘’Ödeme geçmişi’’ hemen karşınıza gelmiş olması gerekiyor.
facebook ödeme geçmişi
  • Ödeme geçmişinize geldiğinizde ‘’Hiç ödeme hareketin yok’’ diyorsa bunun tek nedeni daha öncesinde reklam vermemiş olmanızla ilgilidir.
  • Ancak öncesinde reklam vermiş olmanıza rağmen böyle bir hatayla karşılaşıyorsanız eğer sorun bildirisi sağlamanız gerekiyor.
  • Ya da farklı bir tarayıcı veya cihazdan hesabınıza girerek bu işlemleri tekrar deneyin.
  • Problem yaptığınız işlem aşamaları sonunda çözüme kavuşması gerekiyor.

Facebook ödeme geçmişi nerede bulma işlemlerle ilgili yapmanız gerekenleri kapsamlı bir şekilde ele almış bulunuyoruz. Yukarıdaki adımları işleme koymanız durumunda siz de artık ödeme geçmişi alanına ulaşabilirsiniz. Sormak istediklerinizi yorumdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Facebook ödeme geçmişi nerede bulma
ödeme geçmişi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here