Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook ödeme devre dışı bırakıldı ve pasif edildi sorunu için hangi yolların takip edilmesi gerektiğini sizlere aktaracağız.

Facebook ve diğer sosyal medya uygulamalarında reklam veren kitle sayısının günden güne çoğaldığını söyleyebiliriz. Kitle çoğaldıkça reklam verme esnasında da bazı aksaklıklar meydana gelebilmektedir. Son zamanlarda Facebook ödeme devre dışı bırakıldı uyarısıyla karşılaşanların sayısı fazlalaştı. Yaşanan sorunu nasıl giderileceğine dair tüm detayları yazımızda aktaracağız.

Facebook’ta vermiş olduğunuz yönetici hesaplarının devre dışı bırakıldığını görürseniz, paniğe girmeden araştırma yapmanız durumunda soruna dur demek sizin elinizdedir. Bahsedeceğimiz işlem aşamalarıyla birlikte problemi çok kısa sürede giderebileceksiniz.

Facebook ödeme devre dışı bırakıldı ve pasif edildi

Facebook ödeme devre dışı bırakıldı ve pasif edildi

Facebook ödeme devre dışı bırakıldı yazısının görünmesinden dolayı reklam veremiyorsanız eğer itirazınızı sağlayarak sorununun çözümünü sağlayabilirsiniz. Facebook’un ülkemizde ya da dünyada bire bir iletişime geçebileceğiniz bir iletişim kanalı bulunmamaktadır.

Dolayısıyla Facebook üzerinde yaşanılan sıkıntılarla alakalı genel itibariyle formlar üzerinden iletişime geçilmesi gereklidir. Ödemenin devre dışı bırakılmasıyla alakalı olarak da form bulunmaktadır. Lakin bir çok kullanıcı bu formlara ulaşamadıkları için problem yaşamaktadırlar. Biz de siz değerli okurlarımızın bu sıkıntıya girmemesi için hangi yollar üzerinden iletişime geçeceğinizi araştırdık.

Facebook hesabınızda ödemenin devre dışı bırakılması sonrasında https://www.facebook.com/help/contact/1032538800469748 linki üzerinden iletişime geçişinizi sağlayabilirsiniz. Bu kanaldan iletişime geçmenizle birlikte var olan seçenekleri kendinize bağlı olacak şekilde işaretleyip gönderim sağlayabilirsiniz. Ardından Facebook kendi içerisinde yaşamış olduğunuz sorunu inceleyecek ve sorun tespiti sağlarsa çözüm gerçekleştirecektir.

Facebook ödeme pasif edildi

Facebook ödeme pasif edildi çoğu kullanıcı da bu durumun kendilerine maddi yönden zarar vermesinden ötürü bir an önce sorununun giderilmesini istemektedir. İşte bizde tam bundan ötürü sorunun çözümünü sağlayacak olan formu bildirdik. Şayet ikinci bir sayfanız varsa o sayfa üzerinden ödeme sağlayabilirsiniz.

Sayfalarınızın tamamına böyle bir kısıtlama geldiyse şayet her biri içi ayrı ayrı formu doldurup gönderim talebinde bulunabilirsiniz. Facebook için sormak veya eklemek istediğiniz farklı bir husus varsa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here