Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Facebook odayı sonlandır sonlanmıyor probleminiz için var olan işlemlerin nereden yapılacağını kaleme aldık.

ZOOM uygulamasının popülerliğini arttırmasıyla birlikte tüm uygulamalar toplantı özelliğini hesaplarına dahil etmeye başladı. Google Meet özelliğini, Gmail Meet özelliğini duyurup kullanıcılarına müjdeyi verirken Facebook’ta oda özelliği ile bunu kullanıcılara duyurmuştur. Odanın oluşturulması sonrasında tekrar kapatılması hususunda bilgi vereceğiz. Facebook odayı sonlandır sonlanmıyor arama yapıyorsanız eğer işlemleri nereden sağlayacağınıza bakacağız.

  • Oda özelliğinden yararlanıp odanızı oluşturduktan sonra tekrardan bu özelliği pasif duruma getirmeniz mümkündür.
  • Bu ayarı daha öncesinde hiç yapmadıysanız eğer nasıl olduğu konusunda bilgi vererek problemi çözüme kavuşturacağız.

Facebook odayı sonlandır sonlanmıyor

Facebook odayı sonlandır sonlanmıyor

Facebook odayı kapatma işlemlerinizi yapılandırabilmeniz için öncelikle bir oda oluşturmanız gerekiyor. Odaların bundan sonraki süreç içerisinde çok fazla kullanılacağını söyleyebiliriz. Asıl amacı toplantı olan odalara katılım sayısı 50 Kişi ile yapılabilmektedir.

İlerleyen dönemlerde de bu sayının artabileceğini söylemek mümkündür. Görüntülü bir şekilde arama sağlanmakta olan özelliğin oluşturulması sonrasında kapatılmaması da yine sizin elinizdedir.

  • Odayı sonlandırabilmeniz için öncelikle belirttiğimiz üzere bir odanın oluşturulmuş ve o odayı sizin oluşturmanız gereklidir.
  • Sizin oluşturmamış olduğunuz bir odanın sonlandırılmasını elbette ki siz değil oluşturan kişi yapacaktır.
  • Şimdi odanızı oluşturduğunuz ve bunu artık kapatmak istiyorsanız eğer hemen oda oluştur bölmesinin oraya gelin.
  • Yüksek ihtimalle bu alanda ‘’Oda oluştur’’ yerine ‘’Odayı sonlandır’’ ibaresini göreceksiniz.
  • Odayı sonlandır demeniz ile birlikte sonlandırma işlemleriniz bitmiş olacaktır.
  • İleriye dönük bir tarih seçerek oda oluşturduysanız onunda iptal işlemleri yapılmış olacaktır.
  • Siz iptal ediyor olmanıza rağmen sonlanma olmuyorsa farklı bir problem olabilir. Bu problemin ne olduğunu aşağıda görebilirsiniz.

Facebook oda sonlanmıyor

Facebook oda sonlanmıyor diye moral bozuk surat asmanıza gerek yok. Sonlandırma başarısız oluyorsa eğer internet bağlantınızın kesintiye uğramasından kaynaklanabilir. Ya da işlem esnasında yavaşlık yaşıyor olabilirsiniz.

Bağlantılarınızı gözden geçirip tekrar deneme yapmanız ile birlikte problem tamamen çözüme kavuşmuş olması lazım. Yaşanan aksaklık internet ile alakalı değil ise uygulamaya giriş bilgilerinizi biliyorsanız kaldırıp yeniden yüklemeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here