Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Facebook numaramı değiştirdim eski numaramı kaldıramıyorum problemi için neler yapılması gerektiğini konu aldık.

Facebook hesabınıza kayıt olurken ki girdiğiniz numarayı ya da mailinizi ilerleyen dönemlerde değiştirebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı bir durumdur. Ancak son zamanlarda Facebook numaramı değiştirdim eski numaramı kaldıramıyorum sorunu ile sıkça karşılaşıldığı tespit edildi. Bu konu hakkındaki işlem detaylarına birlikte bakarak probleminizi gidereceğiz.

Tik tok ve diğer uygulamalarda henüz daha netlik kazanmayan bu durum Facebook hesaplarında farklıdır. Facebook’ta şifrenizin yeniden girilmesi ile birlikte numaranın değişimi gerçekleştirilmektedir. Lakin bazen farklı problem baş gösterebilmektedir.

Facebook numaramı değiştirdim eski numaramı kaldıramıyorum

Facebook numaramı kaldıramıyorum

Facebook eski numaramı kaldıramıyorum diyorsanız eminim sizler de şifrenizi unutmuş ya da farklı bir sorunla karşı karşıyasınızdır. Durum böyleyken hangi yöntemlerle işlem sağlayacağınızı birlikte gözden geçirerek sorununuzu gidereceğiz. Şimdi isterseniz eğer ayarlarınıza başlayalım.

  • Facebook hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirdiğinizde sayfanın sol tarafındaki bölümünden ‘’Ayarlar’’ kısmına girin.
  • Ayarlar alanına girdiğinizde de gelen kısmında ‘’İletişim’’ yazısını bulacaksınız.
  • İletişim bölümünde var olan bilgilendirmeleriniz içerisinde kendi numara değişikliğinizi sağlayabilirsiniz.
  • Gireceğiniz numaranın değişimi için yeni şifre girmeniz yeterlidir.
  • Bu ayarı girdiğinizde numara değişikliği sağlanmıyorsa farklı bir problem yaşıyorsunuz demektir.
  • Probleminizin giderilebilmesi için yapmanız gereken işlem içinde sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere iletmek olacaktır.
  • Bunu nasıl yapacağınızı alt tarafta sizinle paylaşıyor olacağız.

Facebook numara kaldıramıyorum

Facebook numaramı değiştirdim eski numaramı kaldıramıyorum

Facebook numara kaldıramıyorum sorunu için yapmanız gereken işlem için https://tr-tr.facebook.com/help/contact/357439354283890 bu alanına girişinizi yaparak iletişim e-posta adresi yerine mail adresinizi girin.

Mailinizi bu alana giriş yaptıktan sonra sorun açıklama kısmına da var olan bilgilerin girişini girmeniz gerekiyor. İlgili kontroller teknik destek ekipleri tarafından yapıldıktan sonra problemsiz şekilde kullanımlara başlayabilirsiniz. Facebook hesabınıza girişleriniz sırasında oluşan her türlü sıkıntınızda ise bu linki kullanabilirsiniz. Facebook hakkında sormak veya eklemek istediğiniz farklı bir husus varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here