Paylaş

Facebook neden beğeni yapamıyorum. Facebook hesabınızda beğeni işlemleri hata veriyor ise buna alınacak önemlerin paylaşımını gerçekleştireceğiz.

Geçmişten günümüze kadar olan dönemde hayatımızın her alanına giren Facebook uygulamasında bir çok yenilikler getirilmiştir. Uygulama da bir çok kullanıcı kitlesi taklit hesap açması Facebook’un önlem almasına sebep olmuştur. Bunun dışında topluluk kuralı ihlali yapan hesaplara da anında kısıtlama gelmektedir. Gelen kısıtlamalarla birlikte bazı özellikler kullanılmaz duruma gelmektedir. Uygulanan bu sistem sadece Facebook için geçerli değil neredeyse tüm sosyal medya hesaplarında bu sistem kullanılmaktadır. Nedeni ise kullanımın dışında bir işlem sağlanmasıyla alakalıdır. 24 saat içerisinde olduğundan fazla kişiye arkadaşlık isteği gönderirseniz bu alanda kısıtlama gelecektir. Eğer beğeni yaparsanız da aynı kısıtlama bu durumda beğeni yapamamanıza eklenecektir. Beğeni engelini alan hesapların bir çoğunda beğeni artırma programı kullandıklarından ötürü hata almaktadırlar. O yüzden böyle uygulamalar kullanmanızı çok fazla tavsiye etmiyoruz.

Facebook neden beğeni yapamıyorum

Facebook hesabımda beğeni yapamıyorum, facebook beğenmeme izin vermiyor, facebook beğeni neden yapılmıyor, facebook beğeni engeli yedim, facebook beğeni engeli aldım, facebook beğeni engelini alabilmek için ne yapmam gerekiyor. Hesap üzerinde beğenilerin çoğalması adına farklı uygulamalar kullandıysanız o uygulamaları kaldırmanız gereklidir. Uygulamayı kaldırdıktan sonra kullanıma beğeni yapmadan devam etmeniz de fayda bulunmaktadır.

Facebook beğenmeme izin vermiyor

Facebook üzerinde 24 saat içerisinde çok fazla beğeni yaparsanız bu da kısıtlama almanıza neden olacaktır. Böyle bir kısıtlama geldiğinde beklemeniz gerekiyor. Sıklıkla beğeni yaptığınız için böyle bir sorun karşınıza gelmiş durumdadır.

Facebook neden beğeni yapamıyorum, facebook beğeni engeli yedim, facebook beğeni yapamıyorum, facebook beğeni yaptırmıyor, facebook beğenmeme izin vermiyor, facebook beğeni neden yapmıyor

Sadece beğeni ile ilgili değil bir farklı bir özelliği de fazla kullanmaya devam ederseniz böyle bir engel gelecektir. Ama uygulama kullanmadan aldığınız engel Facebook tarafından otomatik olarak kaldırılmaktadır. İleri de tekrar bu noktada engel alırsanız bu durumda kısıtlamanın kalkması uzun sürecektir. O yüzden daha dikkatli bir şekilde gezinti sağlamanız gerekiyor.

Bekleme süresini tamamlamanıza rağmen hala daha sorun devam ederse bu durumda Buraya  tıklayıp Facebook yetkililerine durumu iletebilirsiniz. Sorunlarınızı çözüme kavuşturamazsınız bunu bize yorum alanından belirtebilirsiniz. İşlemlerinizi biz kontrol edeceğiz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here