Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Facebook müzik ekleme görünmüyor bulamıyorum probleminizi nasıl çözüme kavuşturacağınızı detaylıca anlatacağız.

Dünyanın en çok girişi sağlanan ve en çok kullanıcısına sahip olan sosyal medya platformu tartışmasız Facebook uygulamasıdır. COVID-19 virüsünden dolayı evden kalıyor olmamızdan dolayı da Facebook içerisindeki gezintilerimizin de arttığını söyleyebiliriz. Facebook’ta kullanıcılarının canı sıkılmasın diye hesap alanına getirdiği yeniliklerle göz kamaştırmaya devam etmektedir. Son özelliği olan müzik ekleme işlemlerini çoğu kullanıcı kullanmaya başladı bile. Ama bazı kullanıcılar Facebook müzik ekleme görünmüyor bulamıyorum dediklerinden dolayı yaşanan bu sorunun nasıl çözüme kavuşacağını kaleme aldık.

  • Aşağıda vermiş olduğunu bilgiler ışığında sizlerde artık Facebook hikaye alanında müzik eklemesi yapabileceksiniz.

Facebook müzik ekleme görünmüyor bulamıyorum

facebook müzik ekleme bende yok

Facebook müzik ekleme gözükmüyor diye strese girmeyin. Bir özelliğin tüm hesaplara dahil edilmesi anlık olmadığı için sizin hesabınıza gelmesi zaman alabilmektedir. Bildiğiniz üzere Facebook uygulamasında bir özelliğin olduğundan fazla kullanılması durumunda o özelliğe anında kısıtlama gelebilmektedir.

  • Normal koşullarda daha öncesinde aldığınız bir kısıtlama varsa yeni bir özelliğin gelmesi de zaman alabilmektedir.
  • O yüzden bir önceki aldığınız kısıtlamanın bitmesini beklemelisiniz.
  • Kısıtlama bittikten sonra hikaye alanına gelerek ‘’Müzik’’ yazan seçeneğin hikaye kısmında görüyor olmanız gerekiyor.
  • Daha öncesinde Facebook uygulamasında hiçbir kısıtlama almadıysanız bu durumda farklı bir problem yaşıyor olabilirsiniz.
  • Dolayısıyla uygulamanızın giriş bilgilerinizi biliyorsanız eğer uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleme gerçekleştirin.
  • Tekrar aynı alana geldiğinizde yine problemin devam ettiğini görüyorsanız diğer yöntemleri kontrol edeceğiz.

Facebook müzik bende yok

facebook müzik görünmüyor

Facebook müzik bende yok sorunu için yukarıdaki tüm müdahalelerinizi yapıyor olmanıza karşın yine sorun devam ederse başka birinin telefonundan kendi hesabınıza giriş yapın. Onda böyle bir problem var mı? Test edin.

Bu testi yaptığınızda sorunun yine devam ettiğini gözlemlerseniz telefonunuzu sallamanız durumunda sorun bildir ekranına ulaşabileceksiniz. Bir şey çalışmıyor üzerinden Facebook yetkililerine yeni getirilen özelliğin sizin hesabınıza dahil edilmediğini bildirebilirsiniz.

Facebook yetkilileri gerekli incelemeleri bitirdikten sonra size geri dönüşü yapacaktır. Bir de saat ve tarih ayarını muhakkak kontrol edin. Burada hata olmasından dolayı da sorun yaşanabilmektedir.

facebook müzik bulamıyorum
Facebook muzik ekleme gorunmuyor bulamiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here