Paylaş

Facebook messenger son görülme kapatamıyorum. Facebook son görülme gözükmesin isteyen kullanıcılar için izlenecek çözüm yöntemleri kaleme almış bulunuyoruz.

Messenger uygulamasının gelişi ile birlikte mesajlaşma facebook kullanıcıları artık mesajlaşma anlamında önemli bir uygulama daha kazanmış oldu. Her geçen gün messenger kullanıcısının arttığı bu dönem içerisinde bir çok kullanıcı kitlesinin uygulamada son görülmeyi nasıl kapatacağını bilememektedir. Facebook messenger özelliği hem telefondan hem de bilgisayardan kullanılabilen bir özellik olmasından ötürü her iki alan da da nasıl kapatılacağını kaleme alıyor olacağız. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlemler neticesinde sorunsuz bir şekilde son görülme kapanacaktır. Ve siz uygulama içerisinde başka biriyle sohbet ettiğiniz de bir başka arkadaşınız sizin o an aktif olduğunuzu bilemeyeceğinden dolayı başka biriyle konuşma zorunluluğu olmayacaktır. Facebook messenger alanında ”Son görülme” ile ilgili işlemlerin nereden kapatılacağına gelin birlikte kontrol edelim.

Facebook messenger son görülme kapatamıyorum

Messenger son görülme gözükmesin, messenger son görülmeyi kapatmak istiyorum, facebook son görülme nasıl kapatılır, messenger son görülme kapatma, facebook son görülme kapatma, facebook messenger hesabında sorun görülme nereden kapatılır?. Facebook’un mesajlaşma uygulaması messenger alanında bazı özelliklerin bilinmemesinden ötürü bir çok kullanıcı kitlesi özellik ile ilgili son görülmenin nasıl kapatılacağını bilememektedir. Durum son dönemlerde çok istenildiğinden ötürü biz de bu yazımızda son görülme için nasıl kapatılacağına değiniyoruz.

Messenger son görülme gözükmesin

İlk olarak kendi telefonunuzdan bu özelliğin nasıl kapatılacağına birlikte göz atacağız. Daha sonrasında ise yapacağımız işlemlerle birlikte bilgisayarımızdan nasıl kapatılacağına bakacağız.

Messenger son görülmeyi telefondan kapatma;

  • Son görülmenin kapatılabilmesi için telefonunuzdan son görülmeyi kapatmanız yeterli olacaktır. Yani çevrimdışı hala getirmeniz durumunda herhangi bir sorun kalmayacaktır.
  • Telefondan ya da bilgisayardan fark etmiyor ilk olarak ”Messenger” uygulamasına giriş sağlıyoruz. Ardından ”Ayarlar” bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Ayarlar’a giriş sağladıktan sonra karşınıza gelen ekran da var olan ”Hesap” yazısının sağ bölümündeki tiki sola doğru itmeniz yeterli olacaktır.

Facebook messenger son görülme kapatamıyorum, son görülme gözükmesin, son görülme kapatma, messenger son görülme gözükmesin, facebook son görülme gözükmesin, messenger son görülme çıkmasın

Messenger son görülme çıkmasın

Bunların yanına ek olarak son görülme uyarısının kapatılmasına ilişkin bir diğer yöntem ise ”Google chrome ya da web” kullanımını sağlamalısınız.

Bunu kullandıktan sonra uygulamalar alanına giriş gerçekleştirerek web mağazasından Unseen for Facebook yazıp telefonunuza ya da bilgisayarınızda var olan ”+CHROME’A EKLE” demeniz yeterli olacaktır.

Son görülmenin kapatılması için yapılması gereken müdahaleleri yaptıktan sonra sağlanan işlemler otomatik olarak devreye alınacak ve artık karşı taraf size yazı yazdığında son görülme kısmını göremeyecektir.

Facebook messenger son görülme kapatamıyorum, son görülme gözükmesin, son görülme kapatma, messenger son görülme gözükmesin, facebook son görülme gözükmesin, messenger son görülme çıkmasın

Tüm bu aşamalarda Facebook messenger son görülme kapatamıyorum ile ilgili soru var ise aklınızda bizlere yorum kısmından iletmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here