Facebook messenger ödemesi iptal edildi uyarısı aldım ödememi geri almak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim diye düşünmenize gerek bulunmamaktadır. Facebook ödeme sorunu sonrasında hesabınıza ücretin iade edilebilmesi için yapacağınız adımlar aşağıda bulunmaktadır.

Hepimizin bildiği üzere Facebook bağlantısı üzerinden artık mesajlaşma yapılmamaktadır. Mesajlaşma işlemlerinizin messenger alanı üzerinden sağlayabiliyorsunuz. Ve bu işlem adımlarında bazen arkadaşlarımıza ya da facebook oyunlar için ödeme sağlamaktayız. Durum böyle olunca da işlemlerin dikkati daha da önem arz etmektedir. Son dönemlerde bir çok kullanıcı messenger üzerinde gönderimini sağlamış olduğunuz ödeme iptal edildi uyarısıyla karşı karşıya kalınabilmektedir. Böyle bir durumda da ücretin tekrar hesaba iadesinin sağlanıp sağlanmaması ya da yaşanan iptal sebeplerinin neyle alakalı olduğu ise merak konusu uyandırmaktadır. Messenger hesabınızda gönderim sağladığınız ödemenin iptali için aşağıdaki adımlarımızı incelemeniz halinde sorun kalmadan işlem adımlarını sağlayabilirsiniz.

Facebook messenger ödemesi iptal edildi

Facebook messenger ödemesi iptal edildi, ödemem iptal edildi, mesajdaki ödemem iptal edildi, facebook messenger ödeme sorunu, messenger ödemem iptal edildi, messenger ödeme sorunu, facebook ödemem iade edilmedi uyarısı ile karşı karşıya kalanlar için artık üzülmenizi ya da aklınızı bulandırmaya gerek bulunmamaktadır. Yapmanız gereken yazımızı inceleyip doğru adımları doğru alanda sağlamak olacaktır.

Messenger ödemem iptal edildi

Facebook messenger hesabı üzerinden gönderimi sağlamış olduğunuz ödeme iptali için sorun yaşıyorsanız bu durumda karşı taraf ödemeyi kabul etmemiş olabileceğinden ötürü hangi arkadaşınıza ödemeyi gönderdiyseniz ona durumu iletmenizi rica ediyorum.

Harici durumunda gönderimi sağlamış olduğunuz kişi hesabına banka kartı yada Paypal eklemediyse ödeme geri gönderilecektir. Ödemenin ne zaman geri gönderileceğinin bir zaman dilimi var mı diye merak ediyorsanız da 7 gün içerisinde yapılan ödeme otomatik olarak iptal edilmektedir.

Gönderim sağlamış olduğunuz fakat ödemesi ulaşmayan ya da iptal edilen ödemeler 3-5 gün içerisinde hesaba iade edilmektedir. Bunu muhakkak Facebook takip etmektedir. Fakat sizin ödemeniz hala hesabınıza yatmadıysa bu durumda yapılacakları anlatacağız.

Facebook ödemem iade edilmedi

Facebook hesabında gönderilen fakat ulaşılamayan ödeme hesabınıza iade edilmediği taktirde,

  • Messenger Ödeme Sorunu alanına tıklayıp açılan sayfadaki bilgileri aşağıdaki metne göre işaretlemeniz durumunda,
  • Facebook tarafından hesap hareketleriniz kontrol edilip iade işlemleri tamamlanacaktır.

Facebook messenger ödemesi iptal edildi sorunu için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Facebook messenger ödemesi iptal edildi, ödemem iptal edildi, mesajdaki ödemem iptal edildi, facebook messenger ödeme sorunu, messenger ödemem iptal edildi, messenger ödeme sorunu, facebook ödemem iade edilmedi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz