Facebook messenger ödemelerim gözükmüyor ise yaşanan sorun karşısında nedenleriyle birlikte nasıl bir yol izleyeceğinizi konu edineceğiz. Facebook hesabı üzerinden messenger alanında yaptığınız ödemeleri bulamıyor ya da çıkmıyorsa yapılacak adımları birlikte inceleyelim.

Messenger hesabı üzerinden gönderim sağlamış olduğunuz ödemeler eğer gözükmüyor ya da bu ödemeleri bulamıyorsa bunun için yapılması gerekenleri detaylıca sizlere anlatacağız. Öncelikle facebook kullanıcıları artık messenger hesapları üzerinden gerek oyunlara gerekse de arkadaşlarına banka kartı alanından gönderimi sağlayabilmektedir. Lakin bu ödemelerle ilgili yaşanan aksaklıklar hem sizin hem de karşı tarafın canını sıkmasına sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda izleyeceğiniz yöntemlerin araştırmasını gerçekleştirerek gözükmeyen ödemenin nasıl iade edileceğini, haricinde ödemelerinizi nasıl görebileceğinizi detaylıca anlatım gerçekleştireceğiz.

Facebook messenger ödemelerim gözükmüyor

Facebook messenger ödemelerim gözükmüyor, ödemelerim gözükmüyor, ödemelerim çıkmıyor, messenger ödemelerim gözükmüyor, messenger ödemelerim çıkmıyor, facebook ödemelerim gözükmüyor sorunu için artık başınızı ağrıtmaya gerek bulunmamaktadır. Çünkü kaleme alacağımız bu yazımızla birlikte artık Facebook ile iletişime geçip ve yaşanan sıkıntıyı bire bir ilettikten sonra ödemelerinizi sizlerde görebileceksiniz.

Facebook ödemelerim gözükmüyor

Facebook messenger hesabında ödemelerinizde yaşanan aksaklıklarla ilgili olarak görünmeme durumu karşısında bir anda paniğe kapandığınızı anlayabiliyoruz.

Bu sebepten ötürü messenger uygulamasında yapmış olduğunuz ödeme işlemleri ile ilgili bilgilendirmelere erişim sağlayamıyorsanız bu durumda yapılacak işlem adımlarını detaylandıracağız.

Öncelikle Messenger ödemeler gözükmüyor linkine tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda seçeneklerin var olduğunu göreceksiniz.

Bu seçeneler içerisinde messenger ödemelerine erişimim yok alanını işaretledikten sonra,

Lütfen bize yazma nedeninizi açıklayın kısmına;

”Sayın facebook yöneticileri, hesabıma erişim sağlayabiliyorum ancak messenger üzerinden yapmış olduğum ödemelere erişimim yok bu sebepten ötürü tarafınızdan incelemelerin yapılarak kontroller kapsamın sorunumun giderilmesini istemekteyim.”

Yazdıktan sonra sağ alt kısımda bulunan ”Gönder” seçeneğine tıkladığınız andan itibaren problem ortadan kalkacaktır. Ve işlem ayarları tamamlanmış olacaktır.

Facebook messenger ödemelerim gözükmüyor sorunu için aklınıza takılan sorular varsa ya da anlamadığınız bir nokta varsa bunu yorum alanında tarafımıza iletmeniz halinde incelemelerimiz doğrultusunda ilgili düzeltmeler ve sorununuz için destek sağlayacağız. İyi gezintiler dilerim.

Facebook messenger ödemelerim gözükmüyor, ödemelerim gözükmüyor, ödemelerim çıkmıyor, messenger ödemelerim gözükmüyor, messenger ödemelerim çıkmıyor, facebook ödemelerim gözükmüyor

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz