Facebook messenger ödeme beklemede gözüküyor veya ödemeleriniz askıda kaldığını gördüğünüz andan itibaren yapılacak işlemleri kaleme alacağız. Messenger uygulamaları üzerinden yapmış olduğunuz ödeme askıda kaldı ise bu durumda yapacağınız işlemler için makalemizi incelemeniz yeterlidir.

Facebook hesapları üzerinden karşılaştığınız sorunlar her ne olursa olsun bunu Facebook yetkililerine iletmeniz mümkün olduğundan ötürü karşılaşmış olduğunuz sorunu detaylıca araştırma sağlamanız yeterli olmaktadır. Bir çok yeniliğe imzasını atan Facebook’ta reklam ödemeleri ya da arkadaşınızın banka kartına messenger üzerinden ödeme yapabilmektesiniz. Tüm bu işlemler kapsamında messenger hesabı üzerinden ödeme sağlayan kullanıcıların bazılarında ödemelerin beklemede kaldığına dair bilgilendirmeler tarafımıza ulaşmış bulunmaktadır. Hal böyleyken de işlem müdahaleleri için yapılması gerekenleri detaylıca sizlere sunacağız. Ve sizlerin yapmış olduğu ancak askıda kalan işlemleri böylelikle çözüme kavuşturmuş olacağız. Şimdi ayarlara başlayalım.

Facebook messenger ödeme beklemede gözüküyor

Facebook messenger ödeme beklemede gözüküyor, ödeme beklemede gözüküyor, ödeme askıda kaldı, facebook ödeme beklemede gözüküyor, facebook ödeme askıda kaldı, messenger ödeme bekliyor tarzında bir çok sorun yaşıyorsanız artık bu sorunların hangi yöntem ya da kanal ile çözüme kavuşacağını sizler için detaylandıracağız. Böylelikle sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook ödeme beklemede gözüküyor

Facebook messenger alanından yapmış olduğunuz bir ödeme eğer askıda kaldıysa böyle bir durum karşısında hangi alan üzerinden iletişime geçileceği maalesef bilinmemektedir. Yani bu durumlarla alakalı olarak yapılması gerekenleri sizler için araştırıp yazımıza lans ettirmiş bulunmaktayız.

Öncelikle askıda kalan ödemeler 24 saat içerisinde facebook tarafından işleme alınır ve ve inceleme sonrasında müdahaleler sağlanır. Yapılan ve askıda kalan ödeme incelemesi tamamladıktan sonra hesabınıza geri iadesi 5 iş gününü bulabileceği için bu aşamada biraz beklemeniz gerekiyor. Ancak 5 iş gününün daha fazlası olduysa bu durumda yapacağınız işlemleri anlatacağız.

İlk olarak Buraya tıklayıp gelen sayfa içerisindeki bilgileri doğru olacak şekilde yapılandırmasını sağladığınız andan itibaren ”Gönder” seçeneğinize tıkladığınız da facebook yetkilileri tarafından inceleme hızlı bir şekilde sağlanıp size geri dönüş gelecektir.

Facebook messenger ödeme beklemede gözüküyor çözüm adımlarını sizlere paylaşmış bulunmaktayız. Bundan sonrasındaki süre içerisinde sorun giderilmiş olacaktır.

Facebook messenger ödeme beklemede gözüküyor, ödeme beklemede gözüküyor, ödeme askıda kaldı, facebook ödeme beklemede gözüküyor, facebook ödeme askıda kaldı, messenger ödeme bekliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz