Facebook messenger mesaj isteklerini göremiyorum veya gelmiyorsa bunun görünebilmesi için nereye girmeniz gerektiğini anlatacağız. Çoğu zaman messenger uygulamasında arkadaşlarımızın mesajlarımızın bize göndermiş olduğu mesajlar istek alanına düştüğünden dolayı nasıl kontrol sağlayacağınızı detaylandıracağız.

Bilindiği üzere Facebook mesajlaşma dalıyla ünlenmiş bir sosyal medya ağı olduğu için kullanıcılarına daha rahat bir ortam sunabilmek adına Messenger uygulamasını devreye almıştır. Uygulama içerisine bir çok yenilik getirerek kullanıcılarını bu platform üzerinde de bağlamayı hedefleyen sistem ile herkesin ilgisini kazandırmayı başarmıştır. Fakat messenger uygulamasının diğer alanlardan en güzel özelliği ise arkadaşınız olmayan bir kişinin size gönderilen mesaj isteği anında sisteme düşerek sizi rahatsız etmemesidir. Hatta bu durum o kadar karmaşıktır ki siz gidip belirlenen alana bakmadığınız süre içerisinde o mesajın size gelip gelmediğini dahi göremiyorsunuz. Bu ne kadar güzel gözükse de bazı kullanıcılar böyle bir yöntemin olmasından rahatsızlık duymakta ya da mesaj isteklerini göremediklerinden dolayı hangi alan üzerinden kontrol sağlayacaklarını bilememektedirler. Dolayısıyla bizler de size gönderilen mesaj isteklerinin nereden bakacağınızı ve nasıl haberdar olacağınızı detaylıca konu alacağız.

Facebook messenger mesaj isteklerini göremiyorum

Facebook messenger mesaj isteklerini göremiyorum, mesaj isteklerini açamıyorum, mesajları açamıyorum, messenger mesajlar gözükmüyor, messenger mesaj isteklerini göremiyorum, facebook mesaj istekleri nerede diye merak ediyorsanız artık göstereceğimiz ayarlar sonrasında bu merakınız giderilecek ve size gönderilen mesaj isteklerini gönül rahatlığı ile bulabileceksiniz. Şimdi işlem adımlarını nasıl ilerleyeceğini paylaşalım.

Facebook mesaj istekleri nerede

Facebook hesabında eğer siz de ekli olmayan ya da daha öncesinde bağlantı kurmadığınız birine messenger üzerinden mesaj gönderdikten sonra mesaj otomatik olarak ona lans edilmez istek listesine düşer fakat bu sistem üzerinden çoğu kullanıcı istek kutusunun nerede olduğunu dahi bilmediğinden ötürü gönderimi sağlamış olduğunuz mesajlar askıda kalabilmektedir. Bazı kullanıcılarımız ise mesaj istekleri nerede diye merak ettiği için sizleri ve artık gelen mesajların geri de kalan işlemlerinin de kontrol edilmesi için yapılan incelemelerin paylaşımını gerçekleştiriyor olacağız.

İlk olarak ”Messenger” uygulamasının içerisine giriş sağlıyoruz. Beraberinde kullanım gerçekleştirmiş olduğunuz telefonun özelliğine bağlı olarak sağ üst tarafta ya da alt tarafta profil ikonuna benzeyen ikonuna tıklıyoruz.

Buraya tıkladıktan sonra gelecek olan sekmeler içerisinde ”Kişiler” ya da istekler diye bir alan görmeniz gerekiyor. Üzerine tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.

Mesaj istekleri” bölümünde eğer mesaj gelmiş ise yanında zaten kaç adet mesaj gelmişse bunlar gözükecektir. Facebook messenger mesaj isteklerini göremiyorum ile ilgili problem bu kadardır. Eğer aklınıza takılan soru var ise bunu yorum alanında belirtmeniz halinde sizleri aydınlatacağız.

Facebook messenger mesaj isteklerini göremiyorum, mesaj isteklerini açamıyorum, mesajları açamıyorum, messenger mesajlar gözükmüyor, messenger mesaj isteklerini göremiyorum, facebook mesaj istekleri nerede Facebook messenger mesaj isteklerini göremiyorum, mesaj isteklerini açamıyorum, mesajları açamıyorum, messenger mesajlar gözükmüyor, messenger mesaj isteklerini göremiyorum, facebook mesaj istekleri nerede

12 YORUMLAR

  1. Mesaj istemlerinde rakamla istek sayısı görünmesine rağmen tıklıyorum eskiler görünüyor yeniler görünmüyor bilgisayardan görüyorum ama yeniden istek gelince mobilden yine aynısı oluyor bilgisayardan okumak zorunda kalıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz