Facebook messenger kullanmak istemiyorum 2018 yılında ayarların nereden yapılacağını ve messenger yüklemeden mesajlaşma ağını nasıl aktif edeceğinizi bildireceğiz. Facebook messenger olmadan mesaj okuyabilmeniz ve giriş sağlayabilmeniz için makalemizi incelemeniz yeterlidir.

Herkesin bildiği üzere Facebook 2017 mart ayında getirdiği messenger uygulaması sonrasında bir çok kullanıcı bu uygulamadan memnun olacak şekilde kullanımlarını sağlamaya başladı. Facebook’ta bunun üzerine bu uygulama üzerinde bir çok yenilik getirerek kullanıcılarına daha rahat bir mesajlaşma alanı sunmuş oldu. Ancak bu uygulamadan memnun olmayan facebook kullanıcıların sayısı da yok denilmeyecek kadar az olmasından ötürü messenger uygulamasını kurmadan nasıl kullanım sağlayabileceğinizi ya da facebook hesabı üzerinden nasıl mesajlaşma sağlayacağınızı kapsamlıca ele alacağız. Bilgisayarınız üzerinden yada telefonunuz üzerinde de messenger uygulamasını arka planda geri plana atmak için yapılacakları da konu alacağımızdan ötürü sorunlar ortadan kalkacaktır. Fakat mesajlardaki yazılar küçük olacaktır. Bu bilgi doğrultusunda işlem sağlamanız sizin yararınızadır.

Facebook messenger kullanmak istemiyorum 2018

Facebook messenger kullanmak istemiyorum 2018, messenger yüklemek istemiyorum, messenger olmadan mesaj okuma, messenger yüklemeden gir, facebook messenger istemiyorum, facebook messenger kurmadan nasıl mesajlaşma sağlayacağınızı merak ediyorsanız yazımız ile birlikte aklınıza takılan bu soruları yanıtlamış olacağız.

Messenger olmadan mesaj okuma

Facebook messenger uygulamasını kullanmak istemiyorum diyen kullanıcılarımız için konuyu kapsamlıca ele alacağız. Öncelikle uygulamayı telefonunuzdan kaldırmıyoruz. Yani kaldırmadığımız için uygulamayı kullanacağız anlamına getirmeyelim. Sadece bir uygulama gibi telefonunuzda gözükecek lakin hiç bir işlevi olmayacaktır.

Facebook uygulaması üzerinden değilde telefonunuzda varsa Chrome uygulaması yoksa da Playstore alanı üzerinden ya da Apple store üzerinden indirmeniz gereklidir. Chrome uzantısını indirdikten sonra Facebook hesabınızı aktif hale getiriyoruz.

Yapılan işlem ayarları sonrasında google chrome tarayıcısının sağ üst tarafında bulunan ”Üç noktalı” bölüme tıklayıp açılacak olan pencere sekmesinin en alt satırında yer alan ”Masa üstü sitesi iste” alanına tikliyoruz. Yapılan işlem adımları sonrasında www.facebook.com olarak giriş sağlamış olduğunuz alanı silerek ”m.facebook.com” alanı üzerinden giriş yaptığınızda hemen mesaj bölümüne girelim yazılar küçük olsa da mesajlarınızın geldiğini görebilirsiniz.

Facebook messenger istemiyorum

Facebook messenger istemiyorum sorusuna yanıtı yukarıda ki adımlarımız ile belirtmiş bulunmaktayız. Haricinde messenger uygulaması sistemde açık kalsın dediğimizden ötürü de bu işlem için Ayarlar alanına giriş sağlayıp Uygulama bölümüne oradan da ”Tümü” alanından Messenger uygulamasını bulmanız gerekiyor.

Uygulamayı bulduktan sonra ”Durmaya zorla” dediğiniz andan itibaren herhangi bir veri kaybına yol açmadan işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Akla takılan soruları lütfen yorum alanında belirtiniz.

 

Facebook messenger kullanmak istemiyorum 2018, messenger yüklemek istemiyorum, messenger olmadan mesaj okuma, messenger yüklemeden gir, facebook messenger istemiyorum, facebook messenger kurmadan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz