Paylaş

Facebook messenger gruptan ayrılamıyorum. Messenger üzerinde oluşturulan grup sohbetinden çıkmanız için nelerin gerekli olduğuna gelin birlikte göz atalım.

Facebook’ta olduğu gibi messenger uygulamasında da kullanıcı kitlesinin her geçen gün arttığını belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Facebook’un mesajlaşma uygulaması olarak telefonlara indirilen messenger özelliği her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Özelliğe her geçen gün gelen yeniliklerle birlikte buradan çıkmayan bir çok kullanıcı yer almaktadır. Son zamanlarda da arkadaş gruplarının çoğaldığı da gözükmektedir. Her kesim tarafından kullanılan uygulama da var olan gruba başka bir arkadaşımız tarafından ekleme sağlanması mümkündür. Bazen de eklenen grupta konuşmadığımız arkadaşlarımızın olduğunu görmekteyiz. Bunu gördükten sonra oluşturulan gruptan çıkmak için çeşitli yöntemler deniyoruz. Ve bunun için de ilgili araştırmalar sağlamaktayız. Biz de bu araştırmalarınıza yanıt bulabilmeniz ve sorunsuz bir şekilde oluşturulan gruba ya da dahil edildiğiniz gruptan çıkabilmeniz için neler yapmanız gerektiğini kaleme aldık. Böylece artık gruba eklenmiş olsanız dahi hemen messenger üzerinden oluşturulan gruptan çıkabilirsiniz.

Facebook messenger gruptan ayrılamıyorum

Messenger dahil edildiğim gruptan çıkmak istiyorum, messenger sohbetten ayrılma, messenger gruptan nasıl ayrılabilirim?, messenger oluşturulan sohbetten ayrılmak istiyorum, messenger gruptan çıkma, facebook sohbetten ayrılma. Facebook’un messenger uygulaması içerisinde oluşturulan gruptan ayrılmak istiyorsanız nelerin gerekli olduğuna gelin birlikte göz atalım. Beraber sağlayacağımız işlem ayarları sonrasında artık siz de gruptan ayrılma işlemlerini öğrenmiş olacaksınız.

Facebook grup sohbetinden çıkma

Messenger üzerinden bir arkadaşınız sizi bir gruba dahil ettikten sonra grup içerisinde yazılanlardan rahatsız olduysanız hemen çıkış sağlayabilirsiniz. Yalnız messenger özelliğini yeni kullanan bir kullanıcı bunların nasıl sağlandığını bilememektedir. İşte bu bilinmezlik için konunun araştırmasını detaylıca yaptık.

  • Öncelikle messenger uygulamasının içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hesaba giriş sağladığınızda oluşturulan grubun olduğu yere geliyoruz.
  • Buraya geldiğinizde sohbetin içerisine girmeden üzerine gelip uzunca basılı tutalım.
  • Gelen ekranda var olan bilgilendirmeler içerisinde ”Daha fazla” ikonuna tıklıyoruz.
  • Dedikten sonra ”Gruptan ayrıl” yazısı karşımıza gelmiş olacaktır.
  • Gelen bu yazı sonrasında yeniden ”Gruptan ayrıl” demeniz durumunda sorun ortadan kalkmış olacaktır.
  • Gruptan ayrılma aşamasında farklı sorunlar yaşarsanız bu durum ile ilgili de uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim.
  • Ve telefonu kapatıp tekrar açalım. Olmaz ise internet bağlantısını kontrol edip başka bir cihazdan deneme sağlayalım.

Facebook messenger gruptan ayrılamıyorum sorunu için anlatımımızı gerçekleştirdik. Sorun yaşarsanız durumu bizlere iletebilirsiniz.

Facebook messenger gruptan ayrılamıyorum, messenger gruptan çıkma, messenger gruptan ayrılma, messenger sohbetten ayrılma, grup sohbetinden çıkamıyorum, facebook grup sohbetinden çıkma

Facebook messenger gruptan ayrılamıyorum, messenger gruptan çıkma, messenger gruptan ayrılma, messenger sohbetten ayrılma, grup sohbetinden çıkamıyorum, facebook grup sohbetinden çıkma Facebook messenger gruptan ayrılamıyorum, messenger gruptan çıkma, messenger gruptan ayrılma, messenger sohbetten ayrılma, grup sohbetinden çıkamıyorum, facebook grup sohbetinden çıkma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here