Paylaş

Facebook messenger grup oluşturamıyorum. Messenger hesabınızda grup kurma işlemlerinde oluşan sorunları tek tek kaleme almış bulunuyoruz.

Getirdiği yenilikler ve her geçen gün artan kitlesiyle göz kamaştıran facebook hesaplarında artık mesajlaşma messenger üzerinden gerçekleştirilmektedir. Messenger uygulamasına da her getirdiği yenilikte bir özellik katan facebook yetkilileri bu uygulamanın da önemini ve kullanıcısını artırmayı başarmış durumda. Tek kişilik sohbetlerle tanıdığımız arkadaşlarla muhabbet etmekteyiz. Yalnız bazen iki arkadaşımızın birbirleriyle konuşması ya da bir olayın 3 kişi arasında çözüme kavuşması için toplu mesajlaşma istemekteyiz. Bunun için de grup oluşturulması gereklidir. Bu özellik whatsapp ve instagram uygulamalarında var iken messenger üzerinde olup olmadığı her daim merak konusu olmaktadır. Merakın giderilebilmesi ve sizlerin sorunsuz bir şekilde grup halinde konuşma yapabilmeniz için durumu inceledik. Yapılacak işlemlerle birlikte artık tek kişi değil de grup halinde de konuşma sağlayabilirsiniz.

Facebook messenger grup oluşturamıyorum

Messenger hesabında çoklu sohbet yapmak istiyorum, messenger grup oluşturma, messenger grup oluşturma nasıl yapılır?, facebook çoklu konuşma nasıl yapılır?, messenger çok konuşma var mı? Facebook’un mesajlaşma uygulaması olarak kullanılan messenger uygulamasında grup kurma işlemleri ile ilgili sorun yaşayan ve böyle bir özelliğin var olup olmadığını merak edenler için yazımızı hazırladık. İşleme alacağımız ayarlar sonrasında sorunsuz bir şekilde grubu kurarak sohbete başlayabilirsiniz.

Messenger grup oluşturma

Sosyal medyanın en çok kitleye sahip olduğu Facebook uygulamasında kişilerle mesajlaşmak için kullandığımız messenger uygulamasında grup nasıl oluşturulur? Sorusunun yanıtı bulabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • ”Messenger” uygulamasını play store ya da applet store üzerinden indirimini gerçekleştiriyoruz.
  • Telefonumuza indirdiğimiz bu uygulama sonrasında hesabımıza giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Üst alanda ”Mesajlar, Aktif ve Gruplar” adı altında bir yazı bulunacaktır.
  • ”Gruplar” alanına giriş sağlıyoruz. Daha sonrasında gruba dahil edilecek olan kişiler seçiyoruz.
  • ”Kur” dedikten sonra artık arkadaşlarınıza bir şey yazmanız halinde mesajınız arkadaşlarınıza gidecek ve oluşturulan grupta sohbet başlanacaktır.
  • Eğer siz de ”Gruplar” adı altında bir yazı yok ise bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim.
  • Telefonu kapatıp tekrar açarak yeniden denemeniz gereklidir.
  • Haricinde farklı bir telefondan deneme sağlayınız.
  • Yine olmaz ise ”Facebook sorun bildirme” üzerinden facebook’a sorun bildirimin de bulunabilirsiniz.

Facebook messenger grup oluşturamıyorum için kaleme aldığımız yazımız sonrasında problem kalmayacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Facebook messenger grup oluşturamıyorum, facebook sohbet kişi ekleme, messenger grup kurma, messenger grup oluşturma, messenger çoklu sohbet, messenger toplu konuşma

Facebook messenger grup oluşturamıyorum, facebook sohbet kişi ekleme, messenger grup kurma, messenger grup oluşturma, messenger çoklu sohbet, messenger toplu konuşma Facebook messenger grup oluşturamıyorum, facebook sohbet kişi ekleme, messenger grup kurma, messenger grup oluşturma, messenger çoklu sohbet, messenger toplu konuşma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here