Paylaş

Facebook messenger gruba yönetici belirleme. Facebook’un mesajlaşma uygulaması messenger hesabında oluşturulan gruba yönetici seçmek için yazımız yeterli olacaktır.

Messenger ile birlikte artık facebook kullanıcıları mesajlaşmayı bir üst seviyeye çıkarmış bulunmaktadır. Tabi uygulama geliştikçe sohbet alanında da önemli yenilikler arka arkaya gelmiştir. Grup oluşturularak arkadaşlarımızla aynı çatı altında sohbet etme işlemini sağlayabiliyoruz. Yalnız gruptan artık ayrılmak istediğiniz de ya da siz olmadığınız da güvendiğiniz birinin istenilen yetkiyi alabilmesi için yönetici atamanız gereklidir. Siz yokken arka planda grup içerisinde ağza alınmayacak kelimelerin sarf edilmesi gruptaki kişileri o an için gerebilir. Bu gerginliğin önüne geçilebilmesi için sürekli takip halinde olamayabilirsiniz. Dolayısıyla messenger alanında oluşturulan gruba bir yönetici atamanız sizin uygulama içerisinde sizin adınıza işlem göndermenize fayda sağlayacaktır. Hem siz hem de gruptaki kişiler gönül rahatlığı ile sohbetlerine devam edebilir.

Facebook messenger gruba yönetici belirleme

Messenger oluşturulan gruba yönetici atama, messenger gruba yönetici seçme, messenger gruba yönetici seçemiyorum, facebook messenger hesabına nasıl yönetici ekleyebilirim?, facebook messenger gruba yönetici atama. Mesajlaşma platformu olarak bilinen messenger uygulamasında her geçen gün kitlenin sayısının artışı gerçekleştirilmektedir. Bir nevi facebook kullanıcıları mesaj alanında gelen bilgilerin görebilmesi için bu özelliği kullanması şart gibi. O yüzden milyarlaca kullanıcısı olan facebook’un bu uygulama için izlediğini politika işe yaramış durumdadır. Yalnız uygulamada grup kuran kişiler yönetici seçme de sorun yaşadıkları için işlemin nasıl ilerleneceğini sizlere belirteceğiz.

Messenger gruba yönetici belirleme

Messenger hesabında oluşturmuş olduğunuz gruba siz yokken sahip çıkabilmesi için grup içerisinde güvendiğiniz birini yönetici seçmek için hangi adımları takip etmeniz gerektiğini maddeler halinde anlatacağız.

  1. Öncelikle messenger uygulamasına giriş işlemi sağladıktan sonra oluşturulan grubun üzerine uzunca basıyoruz.
  2. Ardından karşınıza gelen ekran da ”Daha fazla” kısmına tıklıyoruz.
  3. Sonrasında ”Gruptan ayrıl” dedikten sonra,
  4. Son gelen ekranda ”Yönetici belirle” ikonu bulunmaktadır. Buraya tıkladıktan sonra yöneticinin belirleme işlemlerini sağlamış olacaksınız.

Bu aşama da Facebook messenger gruba yönetici belirleme sorunu için aklınıza takılan bir soru işareti var ise bunu yorumda bizlere ilettiğiniz taktirde tarafımızdan incelemeler sağlanarak cevap yorum kısmından sizlere yeniden iletilecektir. Umarım yazımızı faydalı bulmuşsunuzdur.

Facebook messenger gruba yönetici belirleme, sohbete yönetici seçme, gruba yönetici seçme, messenger gruba yönetici seçme, messenger gruba yönetici belirleme, messenger sohbete yönetici seçme

Facebook messenger gruba yönetici belirleme, sohbete yönetici seçme, gruba yönetici seçme, messenger gruba yönetici seçme, messenger gruba yönetici belirleme, messenger sohbete yönetici seçme Facebook messenger gruba yönetici belirleme, sohbete yönetici seçme, gruba yönetici seçme, messenger gruba yönetici seçme, messenger gruba yönetici belirleme, messenger sohbete yönetici seçme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here