Facebook messenger gruba isim veremiyorum. Messenger hesabında oluşturulan grubun isminin değiştirilmesi ya da ad verilmesi için yapılacak işlemler aşağıdaki gibidir.

Messenger uygulaması Facebook’un mesajlaşma uygulaması olduğundan ötürü kısa süre içerisinde inanılmaz bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Durum böyle olunca uygulama içerisinde bir çok merak edilen özelliklerin de ardı arkası kesilmemiş durumdadır. Biz de sizlerin merakına konu olan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına yazılarımızı hazırlamaktayız. Messenger alanında merak edilen konulardan birisi de bu alan da oluşturulan gruba isim nasıl veriliyor? Ya da isim vermek isteyen kullanıcıların bu aşamada karşılaşmış olduğu tüm sıkıntıları ele alacağız. Sağlanan tüm bu işlemler sonrasında messenger uygulaması içerisinde oluşturulan gruba bir isim verebilmeniz mümkün olacaktır. Yapılan işlemler sonrasında artık messenger alanında dilediğiniz gibi sohbetlerinizi sağlayabilirsiniz.

Facebook messenger gruba isim veremiyorum

Messenger oluşturulan gruba isim vermek istiyorum, facebook gruba nasıl isim verebilirim, messenger sohbette oluşturulan gruba ad verme, messenger grup ismini değiştirme, facebook messenger gruba isim verebilir miyim? Facebook’un mesajlaşma uygulaması ”Messenger” üzerinde oluşturulan gruba isim vermek istiyorsanız o halde yazımız işinizi oldukça görecektir. Birlikte yapacağımız işlem ayarları sonrasında artık arkadaşlarınızla birlikte karar kıldığınız ismi grubunuza ad olarak verebilirsiniz.

Messenger gruba isim verme

Facebook messenger alanında oluşturulan gruba isim verebilmek zannettiğinizden daha basit bir işlemdir. Öncelikle ”Gruplar” alanına giriş sağlayarak ”Kur” dedikten sonra kişileri belirleyip grubumuzu kuruyoruz.

Grubu oluşturduktan sonra ekranın ortasında ”Gruba ad ver” yazısı göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra ”Adı düzenle” yani bir isim vermenizi istiyor. Eğer daha önce isim vermişseniz zaten o isim değişikliğini de bu alan üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

Ayarları sağladıktan sonra artık gruba isim vermiş olacaksınız. Şayet isim vermenize rağmen verilen isim devreye girmediyse bu durumda uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyelim. Telefonu kapatıp yeniden açarak internet bağlantısını kontrol edelim.

Tüm bu işlemler sonrasında sorun devam ederse ”Sorun bildirisi” sağlamanız da fayda bulunmaktadır. Facebook messenger gruba isim veremiyorum ile ilgili işlem ayarlarını paylaşmış bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

Facebook messenger gruba isim veremiyorum, messenger gruba isim verme, messenger gruba ad verme, messenger grup ismini değiştirme, gruba isim verme, facebook gruba isim verme Facebook messenger gruba isim veremiyorum, messenger gruba isim verme, messenger gruba ad verme, messenger grup ismini değiştirme, gruba isim verme, facebook gruba isim verme Facebook messenger gruba isim veremiyorum, messenger gruba isim verme, messenger gruba ad verme, messenger grup ismini değiştirme, gruba isim verme, facebook gruba isim vermeFacebook messenger gruba isim veremiyorum, messenger gruba isim verme, messenger gruba ad verme, messenger grup ismini değiştirme, gruba isim verme, facebook gruba isim verme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz