Paylaş

Facebook mesaj gönderilemedi ünlem çıkıyor. Facebook bu mesaj gönderilemedi yada facebook bağlanmıyor hatasının çözümü için yazımızı hazırladık.

Facebook hesaplarında son dönemlerde yaşanan bağlanamadı veya bu mesaj gönderilemedi sorunu her geçen gün daha da artmaktadır. Karşılaşılan bu hataların temelinde yer alan sorunların incelemesini sağladık. Yapılan işlem aşamaları için nelerin sağlanması gerektiği hangi adımların kontrol edilmesi gerektiğine birlikte bakacağız. Sağlanan işlemlerle birlikte bundan sonraki süreç içerisinde bu ve benzeri hatalarla karşı karşıya kalmanın önüne geçeceğiz. Ki zaten durum ile ilgili olarak tekrarı bir problemde izlenecek çözüm yollarını bileceğinizden ötürü sıkıntıya düşmeyeceksiniz. Facebook hesabında bu mesaj gönderilemedi ya da bağlantı kurulamıyor gibi karşılaşılan hatalar için aşağıdaki adımlarımız işinizi görecektir.

Facebook mesaj gönderilemedi ünlem çıkıyor

Facebook bu mesaj gönderilemedi, facebook mesaj gönderdikten sonra ünlem geliyor, facebook mesajım gitmiyor devamında ünlem çıkıyor, facebook mesajda ünlem çıkıyor, facebook bağlanamıyor, facebook bağlantı kuramıyorum, facebook neden bağlanmıyor. Facebook hesabı içerisinde hem bu mesaj gönderilemedi hemde bağlantıda ki oluşan sıkıntılar artmasından kaynaklı konumuzu araştırdık. Soruna ilişkin hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiğine gelin birlikte bakalım.

Facebook mesajda ünlem geliyor

Facebook mesaj gönderimi sırasında karşılaşmış olduğunuz ünlem sorununa çözüm sağlamak için bu yazımızı hazırlama ihtiyacı duyduk. Gönderilen mesaj sonrasında (!) işareti gelirse biraz bekledikten sonra tekrar gönderim sağlamayı deneyelim.

Yapılan işlem sonrasında internet bağlantısının zayıflığından ya da olmayışından ötürü sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bundan dolayı mobil ya da wi-fi bağlantılarının kontrollerini sağlayalım. Bunun dışında uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak telefonunuzu kapatıp açmayı deneyelim. Başka bir telefondan mesaj gönderimi sağlamasını gerçekleştirelim. Tarayıcı üzerinden işlem sağlıyorsanız farklı bir tarayıcıdan deneme işlemlerini gerçekleştirelim.

Konuyu ele aldığımız bu yazımız da belirtilen işlemler bağlanamıyor içinde geçerliliğini koruyacaktır. Tüm bu aşamaları ele almanıza rağmen sorun giderilmiyorsa bu durumu Facebook yetkililerine iletmemiz gereklidir. İletim işlemleri için hesaba girerek sağ üst alanda bulunan ”?” işaretine tıklayarak ”Bir sorun bildirin” alanına geliyoruz.

Gelen ekranda mesajlar ve sohbet kısmını seçiyoruz. Burayı seçtikten sonra sorunu kısaca açıklayarak aldığınız hatanın ekran görüntüsünü bildirmeniz durumunda incelemeler bu doğrultuda kaleme alınacaktır. Bir sorun olursa bizimle yorumdan iletişime geçiniz. İyi gezintiler dilerim.

Facebook mesaj gönderilemedi ünlem çıkıyor, facebook bu mesaj gönderilemedi, facebook ünlem çıkıyor, facebook mesajda ünlem geliyor, facebook bağlanmıyor, facebook bağlanamıyorum

Facebook mesaj gönderilemedi ünlem çıkıyor, facebook bu mesaj gönderilemedi, facebook ünlem çıkıyor, facebook mesajda ünlem geliyor, facebook bağlanmıyor, facebook bağlanamıyorumFacebook mesaj gönderilemedi ünlem çıkıyor, facebook bu mesaj gönderilemedi, facebook ünlem çıkıyor, facebook mesajda ünlem geliyor, facebook bağlanmıyor, facebook bağlanamıyorum

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here