Paylaş

Facebook mavi tik rozeti talep etme. Facebook sayfanızın ya da hesabınızın mavi tik almasını istiyorsanız eğer doğru yerdesiniz.

Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarında mavi tik işaretli olan hesaplar bulunmaktadır. Sizlerde hesaplarınızın ya da sayfalarınızın yanında bu mavi tik işaretini görmek isteyebilirsiniz. Özellikle yüksek takipçi kitlesine sahip bir hesabınız varsa eminim bu isteğiniz daha da artacaktır. Tanınmış kişilere verilen bu rozeti Facebook uygulamanız için nasıl alacağınızı konu aldık. Instagram yakın zaman içerisinde hesaplarını doğrulamak isteyen kişiler için ayarlar alanına bu özelliği getirdi. Sizde bu alana girerek çok rahat bir şekilde doğrulama talebinizi isteyebiliyorsunuz. Ancak Facebook için böyle bir ya var mı? Diye araştırma içerisine girebilirsiniz. Yaptığınız araştırmalarınıza katkıda bulunabilmek için ilgili aşamaları sizin adınıza ele almış bulunuyoruz. Ayarlar için forma ihtiyacınız olacağından dolayı o forma nasıl ulaşacağınızı da yazımızın içerisinde bulabileceksiniz.

Facebook mavi tik rozeti talep etme

Facebook hesap doğrulaması yapamıyorum, facebook mavi tik talebini nasıl yapabilirim, facebook hesap onaylamasını yapamıyorum, facebook mavi tik alamıyorum, facebook mavi tik talebini bulamıyorum. Yönündeki ayarlarınızı nereden ve nasıl yapacağınıza beraber bakacağız.

Facebook mavi tik nasıl alamıyorum

Facebook sayfanızın ya da profilinizin yanında mavi tik olsun istiyorsanız nelerin gerekli olduğunu inceleyeceğiz. Facebook hesabınızın kendi ayarları içerisinde böyle bir alan bulunmadığı için, hangi yolları takip edeceğimizi inceleyelim;

Facebook mavi tık alamıyorum
  1. İlk olarak Facebook hesabınıza giriş yapın.
  2. https://www.facebook.com/help/contact/342509036134712
  3. Kodu adres satırı kısmına yapıştıralım.
  4. Karşınıza ‘’Mavi Doğrulama Rozeti Talep Edin’’ diye bir sayfa gelecektir.
  5. Gelen ekranda ‘’Doğrulama türü’’ için bir hesap seçelim.
  6. Kimliğinizin ekran görüntüsünü ekledikten sonra ‘’Gönder’’ butonuna basalım.
  7. Göndermeleri yaptıktan sonra artık beklemeniz gereklidir.
  8. Facebook yetkilileri tarafından incelemeler yapıldıktan sonra destek talep alanınıza bilgi maili gönderilecektir.

Olumlu sonuçlanması halinde sayfa ya da profilinizin yanına mavi tik işaretinin geldiğiniz göreceksiniz. Facebook ile alakalı sormak ya da merak ettiğiniz farklı hususları bizlere yorumdan iletebiliyorsunuz. Facebook’un herkese mavi tik vermediğini de ayrıca bilmenizi isteriz.

Facebook mavi tik formu
Facebook mavi tik rozeti talep etme
Paylaş
Önceki İçerikHuawei h300s modem kurulumu resimli
Sonraki İçerikiPhone arama kapanıyor sistem hatası alıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here