Paylaş

Facebook marketplace ürün satın alamıyorum. Facebook marketplace alanında beğenmiş olduğunuz bir ürünün satın alınma işlemleri için yapmanız gerekenleri konu aldık.

Facebook üzerinde gezinti sağlayan bir çok kullanıcı çeşitli gruplara da dahil olma işlemlerini sağlamaktadır. Bu normal haber grubu olabiliyor ya da satış grubu olabilmektedir. Facebook yeni geliştirmiş olduğu marketplace alanı ile ilgili önemli yeniliklerinde beraberinde getirmektedir. Facebook’ta bulunan marketplace alanındaki ürünlerin fiyatları ya da kendilerini Facebook belirlememektedir. Tamamen sizler tarafından koyulan ürünlerin satış işlemlerini bir başka Facebook kullanıcısı satın almaktadır. Ve bu satış işlemleri tamamen iki kişi arasında geçmekte olup ürünün fiyat aralığı arasında indirim istemekte de yine kişiye bağlı olarak değişmektedir. Satın almak için oluşacak şartları ve izleyeceğiniz yollar hakkında bilgi paylaşımını aktaracağız.

Facebook marketplace ürün satın alamıyorum

Facebook marketplace ürün nasıl satın alınır, facebook marketplace eşya alma, facebook marketplace satın alınmıyor, marketplace ürün nereden alınır, marketplace ürün alma, facebook marketplace ürün nasıl alınır. Facebook’un marketplace alanı artık tüm kullanıcıların hesabında bulunmaktadır. Burada ürünleri nasıl satın alacağınıza ilişkin detayları aktararak sizler de size lazım olan ürünleri indirimli olarak alabilirsiniz.

Marketplace ürün alamıyorum

Marketplace ürün satın almak için kart bilgilerinizi gireceğiniz bir alan bulunmuyor. Yani burada ürün kullanıcılar tarafından satışa sunulmaktadır. Dolayısıyla satıcısıyla bire bir sizler iletişime geçiyorsunuz. Facebook bu ürünleri satmamakta. Elinde bulunan bir eşyanın satış işlemleri için bir alan bulundurmaktadır.

Facebook marketplace ürün satın alamıyorum, facebook marketplace satın alma, marketplace ürün alma, facebook marketplace satın alma, marketplace ürün nasıl alınır, marketplace ürün alamıyorum, marketplace ürün satın alma

  • Ürününü satmak isteyen bir kullanıcı facebook alanına bu yeri ekledikten sonra sizler de marketplace alanına girip size lazım olan ürünün üzerine geliyorsunuz.
  • Üzerine geldikten sonra ”Detay sor” diye bir seçeneğin olduğunu görebilirsiniz.
  • Detay sor dediğiniz de ise karşınızda ”Mesaj gönder” diye bir ikon gelir.
  • Mesajı gönder dediğinizde ise karşı taraf ile iletişime geçilerek üründe indirim olup olmayacağını ya da nasıl satın alacağınıza ilişkin detayları görüşebilirsiniz.
  • Eğer düşünmeye almak istiyorsanız bu durumda ”Kaydet” butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Sonrasında gelip yeniden kontrolleri sağlayabilirsiniz. Ve tekrar tekrar o ürünü almak için arama sağlamaya gerek olmadan kaydedilenler bölümünde bulabilirsiniz.

Facebook marketplace ürün satın alamıyorum diyenlere özel hazırlamış olduğumuz yazımız fazlasıyla işinizi görecektir. Aklınıza takılan bir hususu bizlere yorumdan belirtebilirsiniz.

Facebook marketplace ürün satın alamıyorum, facebook marketplace satın alma, marketplace ürün alma, facebook marketplace satın alma, marketplace ürün nasıl alınır, marketplace ürün alamıyorum, marketplace ürün satın alma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here