Paylaş

Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Facebook Marketplace takipçiler nerede öğrenmek isteyenler için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Facebook’un ticaret alanı haline gelen Marketplace alanı gün geçtikçe popüler hale gelmektedir. İkinci el eşyalarınızı ve normal ürünlerin satılmış olduğu alanda vermiş olduğunuz ilanlar anında etkileşim görmektedir. Paylaşımlarla birlikte takipçi kitlenizde artmaktadır. Ancak çoğu kullanıcı Facebook Marketplace takipçiler nerede olduğunu bilmemektedir.

  • Takipçi kitleniz ne kadar yüksek olur ise yaptığınız paylaşımların etkileşimi o kadar yüksek olacaktır.
  • Bu alanın nerede olduğuna birlikte bakarak sorununuzu gidereceğiz.

Facebook Marketplace takipçiler nerede

Facebook Marketplace takipçiler

Facebook Marketplace takipçiler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer ilgili alana nereden gireceğinizi ayrıntıları ile birlikte paylaşacağız. Öncelikle Facebook hesabınıza girişinizi yapın. Daha sonrasında ise uygulamanızın sağ alt ya da üst tarafında bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun.

Yapmış olduğunuz bu işlem sonrasında açılan seçeneklerin içerisinde ‘’Marketplace’’ alanına giriş gerçekleştirin. Sonrasında ise sağ üst tarafta bulunan profil simgesine tıklayın. Beraberinde açılan sayfada ‘’Marketplace takipçileri’’ adı altında bir yazı göreceksiniz.

Marketplace takipçiler bölümüne tıklamanız ile birlikte sizleri bu alanda kimler takip ediyorsa hepsini görebilirsiniz. Gelen ekranda hiçbir takipçi göremiyorsanız bu uygulama ile alakalı değil sizinle alakalıdır. Paylaşımlarınız çok fazla kişi tarafından fark edilmez ise çok büyük bir etkileşim almadığından ötürü sizi takip eden kimse olmamıştır.

Takipçiler nerede marketplace

Marketplace takipçiler nerede

Takipçiler nerede Marketplace diye arama yaptığınızda şayet biz karşınıza çıktıysak eğer yukarıdaki adımları takip etmeniz sorununuzu cevaplayacaktır. Takip edileninizin olmasına rağmen takipçi kısmına girdiğinizde hiç kimse görünmüyorsa sizi takip edenler takipten çıkmış olabilir.

Bahsettiğimiz durumun olmadığını düşünüyorsanız eğer sorun bildirisi sağlayarak Facebook yetkilileri ile iletişime geçmeniz gereklidir. Bildiğiniz üzere artık Facebook’un kendi içerisinde tüm özellikleri ile alakalı sorunları bildirebiliyorsunuz. Bu sayede Facebook’ta hangi alanda sorun yaşadığınızı çok kolay bir şekilde tespit edebilmektedir.

Sorun bildirisi sonrasında problem kendiliğinden giderilmiş olması gerekiyor. Eğer siz çok fazla beklemek istemiyorsanız uygulama giriş bilgilerine sahipseniz uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin. Farklı cihaz varsa onun hesabına girip bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here