Paylaş

Facebook marketplace nerede gözükmüyor. Ürünleri satın alıp satışa koyduğunuz alan marketplace’yi hesabınızda bulamıyorsanız ilgili kontrollere birlikte bakacağız.

Evde, iş yerinde kullanım sağlamadığımız eşyaları artık çöpe atmak yerine internet ortamında başka birine kolaylıkla satabilirsiniz. Nitekim bu imkanı sağlayan bir çok uygulamanın olduğundan söz edebiliriz. Örnek verecek olursak Letgo şimdilerde bu bahsedilen sistemin en önde gelen uygulamalarından bir tanesidir. Aynı şekilde oluşturulan gruplar sayesinde bir çok ürün satışı Facebook uygulaması içerisinde de yapılmaktadır. Facebook yetkilileri de bu işlemler için kullanıcılarına marketplace alanı oluşturarak daha rahat bir şekilde eşya bulmalarına imkan sağladı. Marketplace alanında seçilen konum sayesinde bulunduğunuz şehirdeki eşyaların satış işlemlerini kontrol edebiliyorsunuz. Marketplace benim uygulamam da yok ben göremiyorum diyenlere özel hazırlanan bu yazıda yaşanan aksaklıkta yine aynı şekilde giderilmiş olacaktır.

Facebook marketplace nerede gözükmüyor

Facebook marketplace bulamıyorum, facebook marketplace bende yok, facebook marketplace benim hesabımda görünmüyor, facebook marketplace yok, facebook marketplace göremiyorum. Facebook uygulaması her alanda kendini hızla geliştirerek inanılmaz yeniliklere imza atmayı başarmaktadır. Özelliklerine bir yenisini ekleyerek marketplace alanını kullanıcılarına açmış durumdadır. Bazı hesaplarda bu alanın görünmemesinden ötürü de nelerin gerekli olduğuna ilişkin detaylara da birlikte bakacağız.

Facebook marketplace bulamıyorum

Facebook hesabında bulunan marketplace bir çok ihtiyacınızı karşılaşmaktadır. Lazım olan bir eşyanın ikinci elini daha düşük fiyatlara satıldığını görmeniz hemen almanızı sağlamaktadır. Ancak bazı hesap kullanıcıları marketplace alanının kendi uygulamalarında olmadığını dile getirmektedir.

Facebook marketplace nerede gözükmüyor, facebook marketplace yok, facebook marketplace nerede, facebook marketplace bulamıyorum, facebook marketplace bende yok, facebook marketplace göremiyorum, facebook marketplace görünmüyor

  • Facebook hesabına giriş sağladığınız da orta alanda bulunan ev butonuna tıkladığınızda marketplace alanına erişim sağlayabiliyorsunuz.
  • Şayet sizin hesabınızda böyle bir alan gözükmüyor ise bu durumda uygulama güncel değildir.
  • Uygulamanızın güncel olup olmadığını Apple store ya da Play store alanına girerek kontrol edelim.
  • Kontrolleri sağladıktan sonra olmaz ise Facebook’u kendi hesabınızdan kaldırarak yeniden kurulumunu yapalım.
  • Telefonu bir kez kapatıp açtığınız da giriş yaparak gelip gelmediğini test edebilirsiniz.
  • Sağlanan bu ayarlar neticesinde sorun hala devam ederse başka bir telefondan kendi hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirelim.
  • Varsa telefon kaynaklıdır. Yoksa uygulamaya henüz gelmediği için Facebook sorun bildir üzerinden sorun bildirisini yetkililere bir şey çalışmıyor olarak belirtebilirsiniz.

Facebook marketplace nerede gözükmüyor diyenler için yukarıda bahsedilen ayarları yürürlüğe koyması dahilinde sorun kalmayacaktır.

Facebook marketplace nerede gözükmüyor, facebook marketplace yok, facebook marketplace nerede, facebook marketplace bulamıyorum, facebook marketplace bende yok, facebook marketplace göremiyorum, facebook marketplace görünmüyorFacebook marketplace nerede gözükmüyor, facebook marketplace yok, facebook marketplace nerede, facebook marketplace bulamıyorum, facebook marketplace bende yok, facebook marketplace göremiyorum, facebook marketplace görünmüyor

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here