Paylaş

Facebook marketplace nedir ne işe yarar. Marketplace hakkındaki tüm belirsizlikleri yazımızın içerisinde sunumunu hazırlayarak gidermiş olacağız.

Uzun yıllar önce hayatımıza giren ve daha sonrasında hiç çıkmayan uygulamalardan birisi Facebook’tur. Buna neden olan sebeplerden birisi de hiç tartışmasız kendini sürekli olacak şekilde güncelliyor oluşudur. İlk olarak genç kesimin her an kullanım yaptığı bir uygulama iken şimdilerde yaşlı veya orta kesiminde facebook’tan çıkmadığını görebilirsiniz. Sürekli kendini yenilemekte olan uygulama da kullanım kolaylığının bulunması kullanıcıları etkileyen bir diğer sebeptir. Bir videodan sonra gelmekte olan diğer videoların ucu bucağı bulunmaması da Facebook tercihleri arasındaki yerini bulmaktadır. Tüm her şeyiyle facebook sosyal medyanın en popüler ağı olmayı başarırken aynı zamanda şuan farklı alanlar üzerinden de ilerleme yapmaktadır. Eskiden gruplar oluşur ve bu gruplardan yapılan paylaşımlarla birlikte o ürün hakkında satın alma işlemleri sağlayabilirdik. Ama Facebook artık marketplace ile birlikte bunu tamamlamaktadır. Tüm telefonların içerisinde Marketplace görebilmek mümkündür. Peki bu marketplace nedir?, ne işe yarar? bu ve benzeri bilgilere yanıt bulabilmek için yazı içeriğini kontrol etmelisiniz.

Facebook marketplace nedir ne işe yarar

Facebook marketplace nedir, facebook marketplace ne işe yarar, facebook marketplace ne demek, facebook marketplace, facebook marketplace var ama ne işe yarıyor bilmiyorum, facebook marketplace hakkında bilinmeyenler. Sosyal medya ağında bulundan market place alanında da gezinti yapan bir çok kişiler vardır. Siz de bu alanı yeni keşfettiniz ve alan üzerinde araştırma yapıyorsanız bu durumda bir kaç bilgilendirmeyi sizlere paylaşmakta fayda bulunmaktadır.

Facebook marketplace ne işe yarar

Letgo kullanımı sağladıysanız facebook’un marketplace uygulamasına aşık olabilirsiniz. Facebook hesabında bulunan grupların yaptıkları ürün satma bağlantıları doğrudan marketplace alanında gözükmektedir.

Facebook marketplace nedir ne işe yarar, marketplace nedir, facebook marketplace, facebook marketplace ne işe yarar, facebook marketplace ne demek, facebook marketplace öğrenme

Marketplace ne işe yarıyor diye merak edenler için şunu belirtebiliriz; Uygulama içerisinde bulunan bu alan içerisinde ürün satacaksınız satıcı, ürün alacaksınız da alıcı olarak iş görmektesiniz. Sosyal alışveriş ağı vermiş olduğumuz bu işlem müthiş iş görmektedir.

Takdir edersiniz ki Facebook’un milyarlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Size lazım olan şeyin aynı memleket içerisinde başka birinin koyması bu tarifi yapılamaz bir duygudur. Ondan direk görüşme içerisine girerek ürünün alışıyla alakalı bilgilendirme sağlayabilmeniz mümkündür. Bu şekilde sorunsuz bir alışveriş yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here