Paylaş

Facebook Marketplace birisini takip etme. Marketplace üzerinden birisini takip edebilmek için hangi alandan ayar sağlanacağınızı birlikte kontrol edeceğiz.

Facebook uygulamasının popülerliğini korumasındaki en büyük etkenlerden birisi sürekli olarak yeniliklerin hesaplara dahil edilmesinden kaynaklanmaktadır. Teknoloji çağında olduğumuz bu dönemde artık kullanmadığımız ürünlerin satışlarını kolay bir şekilde internet ortamından satışını sağlayabiliyoruz. Hem alıcı ucuza malını alıyorken hem de satış yapan kişi atacağı malı başka birine satışını kolaylıkla sağlayabilmektedir. Sosyal medya uygulaması olarak telefonunuza indirmiş olduğunu facebook platformunda da artık ikinci el eşyalarınızı kolay bir şekilde satışa sunabilirsiniz. Marketplace özelliği gelmeden önce kullanıcılar memleket adına satış grubu oluşturarak ürünlerinin satışını sağlayabiliyordu. Fakat artık Marketplace alanından bu işlemleri devreye koyabilmektedirler. Marketplace alanına ilan koymuş kişiyi takip edebiliyorsunuz. Takip işlemlerinin nereden yapıldığına dair kontrollerimizi ise yazı içerisinde bulabileceksiniz.

Facebook Marketplace birisini takip etme

Facebook Marketplace takip etme nerede, marketplace takip etme yok, marketplace birini takip etme, marketplace üzerinden birini takip etmek istiyorum, marketplace ilan koyanı takip etme, marketplace ilan sahibini nasıl takibe alabilirim. Marketplace üzerinden ilan veren birini takip etme işlemleriniz için yapmanız gereken ayarların neler olduğunu konu almış bulunuyoruz. Yapmanız gereken ise aşağıdaki adımları işleme almak olacaktır.

Marketplace ilan vereni takip etme

İlk olarak Facebook uygulamasına gelerek Marketplace alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında bu alana ilan vermiş olan resimler içerisinde hangi kişiyi takip almak istiyorsanız o kişinin üzerine gelip tıklıyoruz.

Facebook Marketplace birisini takip etme, marketplace birini takip etme, marketplace nasıl takip edilir, marketplace ilan vereni takip etme, marketplace ilan vereni takip edemiyorum, marketplace takip et nerede

Sonrasında sayfayı aşağıya doğru kaydırdığınızda bu kişinin ne zamandan beri Facebook’a üye olup olmadığını kontrol ederek kişinin hemen isminin sağ tarafında ‘’Takip et’’ yazısının belirdiğini görebilirsiniz. Takip et ikonuna tıklayarak o kişiyi Marketplace alanından takibe alabilirsiniz.

TAVSİYE KONU: Facebook bu hikaye yüklenemedi diyor

Yine aynı alanda Facebook’ta yeni mi değil mi? Bunun kontrollerini sağlayabilmek için hesabın ne zamandan belli faal durumda olduğunu bu alanda kontrol altında tutabilirsiniz. Facebook’un Marketplace alanına getirdiği bu zorunlulukta yine aynı şekilde alışverişlerdeki güvenilirliği üst seviyelere çıkarmak istemesindendir. Takipten çıkarmak istediğiniz kişiyi yine aynı şekilde takiptesin yazısına tıklayarak çıkarmayı sağlayabilirsiniz. Merak ettiklerinizi bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Facebook Marketplace birisini takip etme, marketplace birini takip etme, marketplace nasıl takip edilir, marketplace ilan vereni takip etme, marketplace ilan vereni takip edemiyorum, marketplace takip et nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here