Paylaş

Facebook Marketplace bildirimlerini kapatma. Facebook ürün satışlarınızın yapıldığı Marketplace üzerinden gelen bildirimleri istemiyorsanız detaylar haberimizde.

Ürün satış işlemlerini artık internet ortamında kolay şekilde sağlayabiliyoruz. Buna öncülük eden sırf bunun için tasarlanmış uygulamalar dahi bulunmaktadır. Örnek verecek olursak Letgo uygulaması buna en güzel örneklerden birisidir. Facebook ve instagram hesapları içerisinde de ürün satışı yapan çok fazla kullanıcı bulunmaktadır. Özellikle Facebook hesaplarında ürün satışı için açılan grup sayıları her geçen gün daha da fazlalaşınca uygulamaya yeni bir özellik getirilmiştir. Marketplace özelliğinin hesaplara gelmesiyle beraber artık kullanıcılar ürün almak istediklerinde bu alana girerek kontrollerini sağlamaktadır. Ama Marketplace alanıyla ilgisi olmayan kişiler bu alandan gelen bildirimlerin önüne geçmek istemektedir. Marketplace bildirimlerini almak istemiyorsanız eğer bildirim ayarlarına girerek ilgili alanları kapalı konuma getirmemiz gerekiyor. Bu yere nereden ve nasıl girişimizi sağlayacağımıza ise birlikte incelemeleri yaparak sorunumuzu gidereceğiz.

Facebook Marketplace bildirimlerini kapatma

Marketplace bildirim almak istemiyorum, Marketplace bildirimleri nereden kapatabilirim, Marketplace bildirim gelmesin, Marketplace bildirimleri iptal etmek istiyorum, facebook Marketplace alanından gelen bildirimlerin son bulması için nereye girmem gerekiyor. Yönünde girdiğiniz araştırmaların sonuç bulması adına gerekli olan kontrol işlemlerini bitirmiş bulunuyoruz.

Marketplace bildirimleri gelmesin

Facebook Marketplace alanından gelen bildirimler için kendi bildirim ekranına gelerek tüm bildirimlerinizi kapalı hale getirmeniz gerek yok. Çünkü Marketplace alanına girerek bu bildirimleri kapalı konuma getirebiliyorsunuz.

Facebook Marketplace bildirimlerini kapatma, marketplace bildirim gelmesin, marketplace bildirimleri kapatma, marketplace bildirimi nasıl kapatılır, marketplace bildirim istemiyorum, marketplace bildirimi iptal etme

Sayfanın orta alanında bulunan ev şeklindeki simgeye tıklamanız halinde markeplace bölümüne erişim sağlamış olacağız. Üst tarafta bildirimler yazısını görmelisiniz.  Bildirimlerin üzerine tıklamanızla birlikte gelen ekranın sağında yer alan ayar sekmesinin üzerine tıklıyoruz.

Son adıma geldiğimizde gelen ekranda bulunan bildirimlerin hangisinin gelmesini istemiyorsanız sağ taraftaki alanda yazan Açık kısımları kapalı hale getirmelisiniz. Hepsinin kapalı olmasını istiyorsanız hepsini tek tek kapalı hale getirmeniz gerekiyor.

Facebook Marketplace bildirimlerini kapatma, marketplace bildirim gelmesin, marketplace bildirimleri kapatma, marketplace bildirimi nasıl kapatılır, marketplace bildirim istemiyorum, marketplace bildirimi iptal etme

Tümüyle bildirimleri kapalı duruma getirmenizle birlikte bundan sonraki gezintilerin içerisinde sizlere Marketplace alanından bildirim gönderilmeyecektir. Tekrar açmaya karar verseniz yine aynı alana girerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Fakat bildirimleri kapatmanız Marketplace alanındaki paylaşımların önüne geçmemektedir. Paylaşımlar kaldığı yerden devam edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here