Paylaş

Facebook kullanıcı adı hata veriyor. Facebook kullanıcı adınızı değiştirmek istediğiniz beklenmedik bir hata oluştu şeklinde uyarı alıyorsanız sebeplerine birlikte bakacağız.

Facebook’a kayıtlı olduğunuz esnada kendi isim belirledikten sonra aynı zamanda sizlere bir de kullanıcı ismi tanımlanmaktadır. Sağlanan bu işlem facebook’ta sizin kimliğinizdir diyebiliriz. Siz giriş bilgilerinizi unuttuğunuzda bu bilgiler sizin hesabınıza tekrar erişim yapmanızı sağlamaktadır.

Telefonlarımızdan facebook’a giriş yaptıktan sonra uzunca bir süre çıkış yapmıyoruz. İster istemez giriş bilgilerimizi de unutabililiyoruz. Kayıtlı olduğunuz hiçbir bilgi aklınıza gelmiyorsa eğer kullanıcı adı devreye girmektedir.

Facebook kullanıcı adı hata veriyor

Facebook kullanıcı adı değişmiyor, facebook kullanıcı adımı değiştirmeye çalışırken hata alıyorum, facebook kullanıcı adının değişmesi için hangi şartlar gerekli, facebook kullanıcı adı belirlenirken hata ile karşılaşıldı. Facebook kullanıcı isminizi değiştirmek istediğinizde hata alıyorsanız bilmeniz gereken şartlara uyulmamasından kaynaklıdır. Belirlenirken alınan hatanın neyle alakalı olabileceğini tek tek aktaracağız.

Facebook kullanıcı adı değişmiyor

Facebook’ta kullanıcı adını değiştirdiğiniz esnada meydana gelen hatalarla alakalı aşağıdaki işlemleri sırasıyla sağlayabilirsiniz;

Facebook kullanıcı adı hata veriyor, facebook kullanıcı adı değişmiyor, facebook kullanıcı adı belirlenirken hata oluştu, facebook kullanıcı adı nasıl değişir, facebook kullanıcı adı hata alıyor, facebook kullanıcı adı nereden değişir
  • Facebook sayfasına giriş yaptığınızda ekranın sağ üst köşesinde yer alan aşağı ok simgesine tıklıyoruz.
  • Ayarlar kısmına giriş yapıyoruz.
  • Kullanıcı adı: yazan bölümün karşısında ki Düzenle butonuna tıklıyoruz.
  • Düzenlemeleri bu alandan sağladığınız esnada kullanıcı adın belirlenirken bir hata oluştu uyarısıyla karşılaşmanız halinde nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağız.
  • Vereceğiniz kullanıcı ismi Facebook kurallarına uyumlu olmalıdır. Topluluk kurallarını ihlal eden bir kullanıcı adı belirleyemezsiniz.
  • Alfasayısal karakterler (a-z), (0-9), noktalar (‘’.’’) bulunmalıdır.
  • Gireceğiniz kullanıcı adı ise en az 5 karakterden oluşması gerekiyor.
  • Eğer uygulama içerisinde fazla beğeni yapan biriyseniz bundan dolayı da kullanıcı adı değişimi sırasında hata alabilirsiniz.
  • Aynı zamanda başka birine ait kullanıcı adını bu alana girdiğinizde de hata alabilirsiniz.
  • Belirttiğimiz işlemlere dikkat etmeniz halinde kullanıcı adınızı sorunsuz şekilde değiştirebilirsiniz.
Facebook kullanıcı adı hata veriyor, facebook kullanıcı adı değişmiyor, facebook kullanıcı adı belirlenirken hata oluştu, facebook kullanıcı adı nasıl değişir, facebook kullanıcı adı hata alıyor, facebook kullanıcı adı nereden değişir

Facebook uygulamasında bu sorunun dışında farklı sorunlarla da karşılaşıyorsanız onları da bize yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here