Facebook kolaj oluşturma yapamıyorum. Facebook fotoğraflarınızdan kolaj oluşturma imkanınız sunarken bundan nasıl yararlanacağınızı inceleyeceğiz.

Sürekli kendini yenileyen sosyal medya uygulamalarından bir tanesi de Facebook’tur. Uygulama geçmişten günümüze popülerliğini hiç kaybetmeden gelmiş durumdadır. Getirdiği yeniliklerle birlikte göz kamaştıran ve herkesin göz bebeği olmayı başaran uygulamada kolaj özelliği ise oldukça sevilecektir. 6 adet resminizi toplu bir şekilde paylaşım yapabileceğiniz imkanı sunmakta olan bu özellikten nasıl yararlanacağını yazı içerisinde konu almış bulunuyoruz. Facebook üzerinde oluşturulan kolajı kapak resmi olarak arka planda tutmanız halinde de aynı kare içinde birden fazla resim bağlantılarınız gösterilecektir. Ama çoğu facebook kullanıcı uygulama içerisinde böyle bir özelliğin olduğundan haberi olmadığı için biz de özellikten nasıl yararlanacağını inceleyeceğiz. Bu sayede sizlerde artık 6 adet görselinizi tek bir kare üzerinde daha renkli bir şekilde paylaşımını sağlayabilirsiniz.

Facebook kolaj oluşturma yapamıyorum

Facebook kolaj oluşturma, facebook kolaj ekleme, facebook kolaj oluşturma nerede, facebook kolaj oluşturma olmuyor, facebook hesabımda kolaj nereden yapılır, facebook kolaj oluşturmak için ne yapmam gerekiyor. Kapak resminize en az 6 adet resim ekleyerek görselinizi renkli hale getirebilmek için facebook üzerinde kolaj oluşturma alanı etkin hale getirilmiştir. Görsele farklı farklı resimleri birleştirerek paylaşım yapabilmek için işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

Facebook resimleri birleştirme

Facebook kapak alanına parçalı resim ekleyebilmek için kolajın nasıl oluşturulacağını inceleyeceğiz. İlk olarak facebook hesabına girişimizi gerçekleştirdikten sonra kapak resminin üzerine tıklıyoruz. Bize bir sürü seçenek sunacaktır. Sunulan seçenekler içerisinde alt bölümde ‘’Bir kolaj oluştur’’  seçeneğine tıklıyoruz.

Facebook kolaj oluşturma yapamıyorum, facebook kolaj oluşturma nerede, facebook parçalı resim, facebook kolaj oluşturmayı bulamıyorum, facebook bir kolaj oluşturma, facebook çok resim birleştirme

Beraberinde bizi galeriye yönlendirecektir. Galeriye geldiğiniz de ise bu alanda 6 adet fotoğraf seçimini sağlayarak ‘’İleri’’ diyebilirsiniz. Yapılan ayarlarla birlikte fotoğraf kolajınız oluşturulduğu için düzenlemesini yaparak eklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlerde artık resimlerinizi parçalar halinde birleştirerek tek bir resimde paylaşmak istiyorsanız facebook’un kolaj alanını kullanım ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Facebook kolaj oluşturma yapamıyorum sorununa dair bir problem yaşıyorsanız o da fotoğraf 6 adetin altında kaldığı içindir. En az 6 adet fotoğraf eklemesi yaptıktan sonra işlemler aktif hale gelmektedir. Takıldığınız yerleri bize yorumdan sorabilirsiniz.

Facebook kolaj oluşturma yapamıyorum, facebook kolaj oluşturma nerede, facebook parçalı resim, facebook kolaj oluşturmayı bulamıyorum, facebook bir kolaj oluşturma, facebook çok resim birleştirmeFacebook kolaj oluşturma yapamıyorum, facebook kolaj oluşturma nerede, facebook parçalı resim, facebook kolaj oluşturmayı bulamıyorum, facebook bir kolaj oluşturma, facebook çok resim birleştirme

Önceki İçerikTik tok mesaj gönderemiyorum gitmiyor
Sonraki İçerikiphone kullanılmayan uygulamalar silinsin
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here