Paylaş

Facebook kimliğin kopyasına ihtiyacımız var diyor. Facebook giriş sağlanmıyor kimlik kopyası hatası alıyorsanız yapacağınız işlem aşamalarını anlatacağız.

Dünyanın en çok giriş sağlanan uygulamalarından Facebook hesaplarında bir çok giriş sorunuyla karşılaşmanız mümkündür. Hayatımız da o kadar şifre var ki sosyal medya hesaplarına verdiğimiz şifreleri aklımızda tutmak mümkün olmuyor. Haliyle uygulamaya verdiğiniz şifreleri belli alanlara not olarak eklemeniz de fayda bulunmaktadır. Telefonunuza yüklü cihazınızda facebook hesabından hiç çıkış yapıp tekrar giriş yapmadığınız için ister istemez belli bir süre sonra koyduğunuz şifre ezberinizden çıkacaktır. Şifre hatırlanmadığı taktirde de geri getirilebilmesi için bir çok işlem yapmanız gerekecektir. Facebook şifresini unutan bir çok kullanıcından kimliğin kopyasını istemektedir. Onu tanıyacak ve ona göre verdiği mail adresine bir kod göndererek şifreyi yenilemesine imkan sunmaktadır. Facebook kimliğin kopyasına ihtiyacım var dedikten sonra nasıl bir yol izlemeliyim diye merak edenler için ayalarımızı gerçekleştireceğiz. Gerçekleştirdiğimiz işlemlerle birlikte hesabı geri kurtarabilmek mümkündür.

Facebook kimliğin kopyasına ihtiyacımız var diyor

Facebook kimlik istiyor, facebook giriş sağlanmıyor, facebook giriş sağlayamıyorum, facebook şifremi unuttum kimlik istiyor, facebook kimlik kopyası istiyor, facebook kimliğin kopyasına ihtiyacımız var demektedir, facebook kimlik gönderirsem sorun olur mu. Facebook uygulamasına unutulan şifre sonrasında giriş yapılamaması halinde mail hesabına ya da telefonunuza erişim yoksa sizi tanımak ister. Sizi tanıyabilmek için de kimlik bilgilerinize ihtiyaç duyulmaktadır.

Facebook kimlik istiyor

Facebook uygulamasında şifreyi unuttuğunuz da şifremi unuttum ya da hesabımı unuttum ikonuna tıkladığınızdan eminim. Sonrasında giriş bilgilerinizi girip ileri dediğiniz de facebook mail adresinize ya da telefonunuz da kod göndermek ister.

Facebook kimliğin kopyasına ihtiyacımız var diyor, facebook kimlik istiyor, facebook giriş yapmıyor, facebook giriş sağlamıyor, facebook giriş sağlayamıyorum, facebook kimlik ihtiyacımız var

  • Gönderilmesi istenilen bilgilerin hiç birine erişiminiz yoksa ‘’Bunlara artık erişim yok mu?’’ işaretine tıklayıp ilerlememizi sağlarız.
  • Sonrasında facebook size farklı seçenekler sunacaktır. Eğer hesapta sizde ‘’Kimliği kopyasına ihtiyacımız var? Diye bir seçenek sunarsa o halde işimiz kolaydır.
  • Gelen seçenek üzerinden ülkemizi seçiyoruz. Türkiye olarak seçim sağladıktan sonra karşınıza bir bilgi sayfası gelecektir.
  • Açılan sayfadaki bilgileri kendinize bağlı olarak doldurulmasını sağlıyoruz.
  • En altta da kimlik bilginizi TC kapalı şekilde tutarak ekleyip gönderdikten sonra gönderim işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Ayarlar bittikten sonra facebook tarafından incelemeler yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır. Geri dönüş geldiğinde ise hesaba artık girişiniz rahat bir şekilde olacak ve siz şifreyi değiştireceksiniz. Facebook kimliğin kopyasına ihtiyacımız var diyor sorunu için yaptığımız işlemler işinizi görecektir.

Aklınıza takılan soru işareti varsa bunu yorumda bizlere belirtebilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız Geri dönüşüm kutusu çalışmıyor bozuk yazımızı inceleyebilirsiniz.

Facebook kimliğin kopyasına ihtiyacımız var diyor, facebook kimlik istiyor, facebook giriş yapmıyor, facebook giriş sağlamıyor, facebook giriş sağlayamıyorum, facebook kimlik ihtiyacımız var

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here