Facebook kayıt nasıl olunur olamıyorum. Yeni bir facebook açmak için gereken bilgilere sahip değilseniz yapmanız gerekenleri konu almış bulunuyoruz.

Facebook sürekli kullanıcısı artan sosyal medya platformlarından birisidir. Günümüzde yeni yeni Facebook kullanımı sağlayan kişi sayısının da fazla olduğunu söyleyebiliriz. Dünya geneline hitap eden uygulama gün geçtikçe kendini de geliştirmektedir. Daha önceleri hiç Facebook kullanmayan kullanıcılar nasıl hesap açacağını ya da platforma nasıl üye olacağını bilememektedir. Facebook kayıt olma işlemleri sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini de konu alacağız. Aslında günümüzde Facebook hesabı açmayı bilmeyen kişi kalmadı diyebiliriz. Ama başkalarından destek alarak hesap açan kişilerin olduğunu düşünecek olursak onlar için gerekli bilgi paylaşımları yazımızda konu almış bulunuyoruz. Artık birinden destek almak yerine araştırma içerisine girerek adımları tek tek kontrol etmeniz yeterliliğini koruyacaktır. İsterseniz şimdi facebook kayıt olma işlemlerinin nasıl olduğuna bakalım.

Facebook kayıt nasıl olunur olamıyorum

Facebook nasıl kayıt olunur, facebook kayıt olamıyorum, facebook üye nasıl olunur, facebook üye olmak için gerekenler, facebook kayıt olurken neye dikkat etmeliyim, facebook dikkat edilmesi gerekenler, facebook kayıt olma işlemi esnasında hangi bilgilere dikkat edilmesi gerekiyor. Facebook üzerinde hesap açıldığı sırada ilerleyen dönemlerde sorun yaşamamanız içinde aynı zamanda gerekli olan tüm ayrıntılardan bahsedeceğiz.

Facebook üye olma

İlk olarak facebook uygulamasına kayıt olabilmeniz için gerekli olan ayarlardan bahsedeceğiz. www.facebook.com adresine girişimizi gerçekleştiriyoruz.

Facebook kayıt nasıl olunur olamıyorum, facebook kayıt olma, facebook üye olma, facebook hesap oluşturma, facebook kayıt nasıl olunur, facebook üye olma adımları
  • Ad soyadı bilgilerini girerek,
  • Cep telefonunuz ya da mail adresinizi alta giriyoruz.
  • Şifre bilgileriniz belirleyip,
  • Doğum tarihinizi, gün, ay, yıl olacak şekilde girişimizi sağlıyoruz.
  • Alt kısımda bulunan Kaydol butonuna tıklamanızla beraber Facebook girdiğiniz iletişim bilgisine bir kod gönderecektir.
  • Gelen kodu istenen ekrana yazmanızla birlikte kayıt olma işlemleri başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.
  • Ayarlarınızı gerçekleştirdikten sonra hesapta tanıyor olabileceklerinizi artık ekleyebilirsiniz.
  • Kayıt olma işlemlerini yukarıda belirtilen şekilde paylaşmış olsak da kayıt olurken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de birlikte bakacağız.

Facebook uygulamasında kayıt olduğunu isim soy isim bilgileri kimlik bilgilerinizle uyuşması gereklidir. Doğum tarihini gün, ay, yıl olarak isterken oradaki bilgileri kafadan değil kendi bilgilerinizle girmeniz gerekiyor. Farklı bilgiler girmeniz halinde ilerleyen dönemlerde hesap üzerinde bir aksaklık yaşanması halinde facebook sizleri tanımayabilir. Ve bu durumda hesabı kurtaramamaya sebebiyet verecektir. Facebok taklit olan hesapları kapatmaya gittiğinden dolayı asılsız bilgilerle kayıt olmanızı tavsiye etmiyoruz.

Önceki İçerikTwitter neden mesaj gelmiyor alamıyorum
Sonraki İçerikWindows 10 facebook çalışmıyor açamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz