Paylaş

Facebook katıldığım tarih gözükmüyor. Facebook uygulamasına hangi tarihte dahil olduğunuzu göremiyorsanız çözümü yazımızda yer almaktadır.

Sosyal medya uygulamaları içerisinde geçmişi en fazla olan platform Facebook’tur. Sürekli kendini geliştirerek günümüze kadar popülerliğini koruyan uygulamada katıldığınız tarihi görebilmek mümkündür. Hesap içerisinde gezinti yaptığınız sırada başka arkadaşlarınızın profil alanına girdiğiniz de bu kişilerin katıldığı tarih gözükmektedir. Bazıları da gözükmese de görünenlerde ki gibi sizin de facebook uygulamasında ne zaman katıldığınızı bulmak kolaydır. Herkese açık yapmanız durumunda da yine aynı şekilde profil alanına gelen herkes sizin ne kadardır Facebook uygulamasında olduğunuzu görür. Aslında bu olay birazda taklit hesapların kullanıcılar tarafından da anlaşılabilmesi için yapılan bir işlemdir. Yani size istek gönderen ya da mesaj gönderen birinin bundan sonraki süreçte ne kadar süre önce hesap açmış olduğunu söyleyerek o hesabın yeni mi yoksa eski mi olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu işlemleri nereden yapması gerektiğini de yine yazımızdaki gibi karşı tarafı bilgilendirebilirsiniz.

Facebook katıldığım tarih gözükmüyor

Facebook katıldığım tarih çıkmıyor, facebook katıldığım tarih nerede, facebook katıldığım tarihi bulamıyorum, facebook katıldığım yıl ne zaman, facebook’a ne zaman katılmışım, facebook katıldığım tarihi nereden görebilirim, facebook katıldığım yılı öğrenmek istiyorum. Uygulamalarda artık bu durum herkes tarafından kullanıldığı için bilmeyenler adına hangi yolların izlenmesi gerektiğini araştırmış bulunuyoruz.

Facebook katıldığım tarih çıkmıyor

Aslında işlemler oldukça basit olduğu için çok fazla zorlanmayacağınız dan eminim. Katıldığınız tarih işlemleri için öncelikle Facebook hesabına girerek profil alanına geliyoruz.

Facebook katıldığım tarih gözükmüyor, facebook katıldığım tarih, facebook katıldığım yıl, facebook ne zaman katıldım, facebook katıldığım tarih çıkmıyor, facebook katıldığım tarih nerede

  • Sol menü ekranında ‘’Künye’’ alanı göreceksiniz. Künye bölümün altında daha öncesinde girmiş olduğunuz bilgiler bulunmaktadır.
  • Bu bilgilerin içerisinde ‘’Katıldığınız tarih’’ yok ise şayet bu durumda yapılması gereken girdiğiniz bilgilerin hemen sağındaki kalem ikonuna tıklamaktır.
  • Kalem ikonuna tıklayıp düzenle alanına giriş gerçekleştirildiğin de sayfayı en aşağıya çekiyoruz.
  • Katıldığında tarih bu alanda görünecektir. Yanında tik işareti yoksa bu durumda o tik işaretini işaretlerseniz profilde görünmeye başlar.
  • Ama yok profilde sadece arkadaşlarınız görsün istiyorsanız bu durumda herkese açık seçeneklerini kendinize bağlı değiştirebilirsiniz.
  • Buna rağmen hala daha sorun olursa bize bu durumu yorum alanın da belirtebilirsiniz.

Ayarlarla birlikte karşılaştığınız Facebook katıldığım tarih gözükmüyor sorun ortadan kalkacaktır. Dilerseniz sizin için hazırladığımız Facebook hikayeyi öne çıkarma yapamıyorum yazımıza bakabilirsiniz.

Facebook katıldığım tarih gözükmüyor, facebook katıldığım tarih, facebook katıldığım yıl, facebook ne zaman katıldım, facebook katıldığım tarih çıkmıyor, facebook katıldığım tarih nerede

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here