Paylaş

Facebook katıldığım tarih gözükmesin. Facebook’a katıldığınız tarihi arkadaşlarınız dahi görmesin istiyorsanız yapacaklarınızdan bahsedeceğiz.

Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarına dahil olduğunuz tarihi artık ay ve yıl olarak görebiliyorsunuz. Bazı kullanıcılar hiçbir bilginin kimse tarafından gözükmesine rıza göstermektedir. Bu en tabi hakları olmasından ötürü her türlü karara herkesin saygı duyması gereklidir. Katılım tarihleri de oldukça önem arz ettiği için kimin ne zaman, hangi tarihte hesaba dahil olduğunu bilmesine gerek duymayabilirsiniz. Gerek duyulduğunda sadece göstermek amaçlı kendiniz açıp baktırabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin kapalı durması ve bunun yanında diğer bilgilerin de görünmesini istememeniz sizin gizlilik alanınızı daha da kuvvetlendirecektir. Eskiye dayalı sosyal medya ağı olan Facebook uygulamasında kaç senelik olduğunuzu bilirken bunun başkalarının da bilmesi o hesabın gerçek hesap olmasına ilişkin doğrulama sağlatabilmektedir. Facebook katıldığınız tarihin çıkmasını istemiyorsanız çözüme dair kontrolleri inceleyebilirsiniz.

Facebook katıldığım tarih gözükmesin

Facebook katıldığım tarih çıkmasın, facebook katıldığım tarih görünmesin, facebook katıldığım yılın görünmesini istemiyorum, facebook katıldığım yıl kimse görmesin, facebook katıldığım tarih gelmesin, facebook katıldığım yılı başkaları görmesin, facebook katıldığım yılı gizlemek istiyorum. Katılmış olduğunuz tarihin bir başkası tarafından çıkmaması için gerekli incelemeleri gerçekleştirdik. Belirtilen ayarlarla birlikte bu bilgileri gizlemesini sağlayabilirsiniz.

Facebook katıldığım yılı başkası görmesin

Künye alanına giriş yaptıktan sonra katıldığın tarih diye bir bilgiyi siz de görüyorsanız bu durumda o bilginin bu alandan gizliliğini kendiniz yapmalısınız. Bunun olabilmesi için de künye bölümün de bulunan bir bilginizin sağına gelerek ‘’Düzenle’’ alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Facebook katıldığım tarih gözükmesin, facebook katıldığım tarih çıkmasın, facebook katıldığım tarihi gizleme, facebook katıldığım tarih görünmesin, facebook katıldığım yıl çıkmasın, facebook katıldığım tarih gizlenmiyor

  • Oradan da sayfayı aşağıya doğru çektiğiniz de gelen ekran üzerinde ‘’Katıldığın tarih’’ adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  • Katıldığın tarih bölümünün sol tarafında bulunan ‘’Tiki’’ kaldırmanız halinde sorun ortadan kalkmış olacaktır.
  • Güncellemelerle birlikte sayfayı yenilemeniz halinde profil alanına geliyoruz. Artık künye alanında katıldığınız yılı siz de görmeyeceksiniz.

Olur da bu bağlamda kafanıza takılan bir soru işareti olursa bunu bize yorum alanından paylaşabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız Facebook hikayeyi öne çıkarma yapamıyorum yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Facebook katıldığım tarih gözükmesin, facebook katıldığım tarih çıkmasın, facebook katıldığım tarihi gizleme, facebook katıldığım tarih görünmesin, facebook katıldığım yıl çıkmasın, facebook katıldığım tarih gizlenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here