Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook kapatılan ödemeler ve reklam yöneticisi ayarları için nelerin gerekli olduğunu ele almış bulunuyoruz.

Facebook, dünya genelinde şuan da en çok kullanıcıya sahip sosyal medya uygulamaların başında gelmektedir. Durum böyle olunca da uygulamada reklam veren kitle sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. Facebook kapatılan ödemeler ve reklam yöneticisi işlemleri için nelerin gerekli olduğuna birlikte göz gezdireceğiz.

Hesabınızda reklam ödemeleri pasif duruma düşer ya da kısıtlanır ise bu durumda itirazınızı sağlayabilirsiniz. Bunun için de en doğru formu bulmanız gereklidir. İlgili forma kolay bir şekilde ulaşabilmeniz içinde biz sizin adınıza gerekli incelemeleri sağlamış bulunuyoruz.

Facebook kapatılan ödemeler ve reklam yöneticisi

Facebook kapatılan ödemeler

Facebook kapatılan ödemeler noktasında bir araştırma yapıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Reklam hesabının kapatılması demek almış olduğunuz ürünlerin gösterimini yapamayacağınız anlamına gelecektir. Ya da tanıtım işlemlerinizin yarıda kalması demek olacak ki bu da sizi maddi zarara uğratabilmektedir.

Genelde bu tarz durumlarda anlık panik yapılarak ne yapılacağı konusunda bir fikir alışverişinde bulunulmamaktadır. Aslında panik yapmadan direk olarak araştırma içerisine girmeniz halinde doğru bir işlem sağlayacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Şimdi konuyu daha fazla uzatmadan kapatılan ödemelerinizle alakalı bir itiraz sağlamak istiyorsanız https://business.facebook.com/help/contact/391647094929792 bu form üzerinden ilerleme sağlayabilirsiniz. İlgili formdaki bilgileri doldurarak gönder demeniz halinde Facebook yöneticileri tarafından kontroller sağlanarak geri dönüş yapılacaktır. Bu sayede kapatılan ödemeleriniz yeniden aktif duruma getirilecektir. Olası açılmama durumunda da nedeni sizlere Facebook ekipleri tarafından sağlanacaktır.

Facebook reklam yöneticisi

Facebook kapatılan ödemeler ve reklam yöneticisi

Facebook reklam yöneticisi ayarlarını da yine yukarıdaki form üzerinden işleme alabilirsiniz. Bu konuda aklınıza takılan bir yer ya da sormak istediğiniz bir husus varsa bize yorumdan bildirebilirsiniz. Bizde sizden gelen bilgilendirme doğrultusunda aynı şekilde yorum alanından ilgili cevabı sizlerle paylaşmış olacağız.

Facebook hakkında merak ettiğiniz ne varsa sitemizden zaten bulabilirsiniz. Ancak sizler bize bilgileri yorumdan ulaştırdıkça biz de karşılaştığınız sorunları araştırarak yeni yazılarımızı sizlere sunmaktayız. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here