Facebook kaldırılan arkadaşlar nerede. Hesabınızda çıkardığım arkadaşları bulamıyorum göremiyorum diyorsanız yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Facebook uygulamanızda tanıdığınız ya da tanımadığınız kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz. Arkadaş olduğunuz kişileri daha sonrasında hesabınızdan çıkartabiliyorsunuz. Hesabınızda artık kaldırılan arkadaşlarınızın tamamını görebilirsiniz. Ancak siz Facebook uygulamanızda çıkardığım arkadaşları bulamıyorum ya da göremiyorum diyorsanız nedenlerinin neler olduğunu konu aldık.

Ekleyip arkadaş olduğunuz kişilerle daha sonrasında küsebilir ya da konuşmayabilirsiniz. Konuşmadığınız ya da küstüğünüz kişilerle anında iletişimi kesiyoruz. Böyle olunca da bu kişileri sosyal medya hesaplardan da çıkartıyorsunuz.

Facebook’ta arkadaş olduğunuz kişilerin bazılarını çıkarmaya karar verdiğinizde yanlışlıkla başka kişileri de çıkartmış olabilirsiniz. Kişinin ismini aklınıza getiremiyorsanız üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Artık Facebook hesabınızda kaldırılan arkadaşlarınızın tamamını görebiliyorsunuz.

Facebook kaldırılan arkadaşlar nerede

Arkadaşlıktan çıkarmış olduğunuz kişileri nerede bulabileceğinizi makalemizde ayrıntılı bir şekilde yer vereceğiz. Hazırsanız eğer işlemlerinize başlayabiliriz. Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Android telefon kullanıyorsanız sağ üst kısımda, iPhone telefon kullanıyorsanız eğer sol üst kısımda üst üste çizgili bölüme tıklıyoruz.

Facebook kaldırılan arkadaşları bulamıyorum

Karşınıza birden fazla seçeneğin geldiğini göreceksiniz. Bu seçeneklerin içerisinden ‘’Ayarlar ve Gizlilik’’ alanına giriş yapıyorsunuz. Yapılan işlemlerin ardından gelen ekranın orta kısmında bulunan ‘’Bilgilerine eriş’’ butonuna tıklayın.

facebook kaldırılan arkadaşları bulamıyorum
  • Bilgilerine eriş bölümüne girdiğinizde ise gelen ekranda ‘’Arkadaşlar’’ alanına dokunun.
  • Oradan da ‘’Kaldırılan arkadaşlar’’ kısmına tıklayın.
  • Artık Facebook hesabınızda kaldırmış olduğunuz tüm arkadaşlarınızı görebilirsiniz.
  • Çıkardığınız ne kadar kişi varsa bu ekranda görünüyor olması gerekiyor.
  • Temizlemek isterseniz de yukarıda bulunan ‘’Temizle’’ seçeneğine dokunun.
  • Belirttiğimiz alana geldiğinizde kaldırılan arkadaşlar diye bir seçenek göremiyorsanız uygulamanızın güncel olmamasıyla alakalıdır.
  • Giriş bilgilerinize sahipseniz uygulamanızı kaldırıp tekrar yükleyin.
  • Olmaz ise başka bir cihazdan deneme yapabilirsiniz.
  • Ancak yukarıdaki işlemler kaldırılan arkadaşlarınızı bulmaya yetecektir.
  • Son olarak sizin hesabınızda ‘’Bilgilerine eriş’’ yeri gelmiyorsa sorun bildir alanından sorununuzu Facebook yetkililerinize bildirmeniz gerekiyor.

Facebook kaldırılan arkadaşlar nerede diye merak ediyorsanız yukarıdaki aşamaları işleme koymanız yeterlidir. Bundan sonra çıkardığınız tüm arkadaşlarınızı belirtilen alana giriş yaparak bulabilirsiniz. Facebook uygulamanızda farklı bir sorun yaşıyorsanız bize bunu yorumdan iletiniz.

facebook çıkardığım arkadaşları göremiyorum
Facebook kaldırılan arkadaşlar nerede
Önceki İçerikMicrosoft edge sesli okumayı kapatma
Sonraki İçerikFacebook dürtme nerede bulamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here